SprzedażMieszkanie

Ładne mieszkanie 3-pok -Balkon- Winda -Herby blisko Centrum

Kielce • Herby • św. Weroniki
480 000 PLN
8000 PLN/m²
Powierzchnia
60 m²
Pokoje
3
Piętro
Piętro 10/10
Rok budowy
1980
Rynek
Wtórny
Ogrzewanie
Miejskie
Czynsz
800
Data dodania
22.05.2026

Opis

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60m2 z dużym balkonem, zlokalizowane na 10-pietrze w wieżowcu z windą na os.Herby, blisko Centrum Miasta. BEZ GAZU!! Budynek posada własny bardzo duży ogrodzony parking, zamykany bramą na pilota, wyłącznie dla mieszkańców. Oprócz tego otwarte miejsca postojowe pod blokiem. Mieszkanie po remoncie, urządzone i wyposażone, gotowe do zamieszkania od zaraz. Na sprzedaż wraz z całym wyposażeniem. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej - Bez piecyka gazowego!! Mieszkanie widne i ciepłe, okna PCV z ekspozycją wschód-zachód. Nieruchomość nie jest bezpośrednio pod dachem, powyżej znajduje się strych, do którego jest dostęp na właścicieli mieszkania. Lokal składa się z: - pokoju/ salonu z wyjściem na duży balkon typu loggia - oddzielnej widnej kuchni - pokoju/ sypialni - pokoju/ sypialni/ pokoju dla dzieci - łazienki - osobnego WC - korytarza Do mieszkania przynależy piwnica, oraz pomieszczenie na półpiętrze. Bardzo duży parking zamykany bramą na pilota. Świetna lokalizacja, bardzo blisko do Centrum Miasta, dobry dojazd w każdą część miasta, tuż obok: Biedronka, liczne sklepy i lokale usługowe, restauracje, szkoła, przedszkole, UM, US, przystanki autobusowe, sporo zieleni, blisko do Dworca PKP, PKS oraz BUS. Mieszkanie będzie idealne dla rodziny z dziećmi, dla młodych rozwojowych ludzi, ale nie tylko, także pod wynajem. Cena do negocjacji!! Zapraszam do kontaktu, Martyna Grubert TEL: 727 715 364 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Martyna Grubert

Piękna kawalerka -Garderoba -Umeblowana -1-piętro -os.KSM
310 000 PLN
13 478 PLN/m²
Piękna kawalerka -Garderoba -Umeblowana -1-piętro -os.KSM
Kielce · Ksm
23 m²2 pok.Piętro 1/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Ładne 3-pokoje -Po remoncie -Urządzone -Balkon -os.Świętokrzyskie
464 000 PLN
7733 PLN/m²
Kielce · Na Stoku
60 m²3 pok.Piętro 2/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Nowy Apartament Wykończony Premium -2-pokoje -Winda -os.Uroczysko
489 999 PLN
14 000 PLN/m²
Kielce · Uroczysko
35 m²2 pok.Piętro 2/5
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Mieszkanie 1/2 pokoje -Winda -Garaż -Nowe Budownictwo -os.Czarnów
459 999 PLN
11 219 PLN/m²
Kielce · Czarnów
41 m²2 pok.Piętro 9/10
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Budynek mieszkalno - usługowy w super lokalizacji
2 990 000 PLN
3785 PLN/m²
Budynek mieszkalno - usługowy w super lokalizacji
Kielce
790 m²
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Urządzone 2-pokoje -gotowe do wprowadzenia -os.KSM
340 000 PLN
9067 PLN/m²
Urządzone 2-pokoje -gotowe do wprowadzenia -os.KSM
Kielce · Ksm
37.5 m²2 pok.Piętro 4/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Wyremontowane 2-pokoje -Umeblowane -os.Czarnów
294 999 PLN
11 346 PLN/m²
Wyremontowane 2-pokoje -Umeblowane -os.Czarnów
Kielce · Czarnów
26 m²2 pok.Piętro 3/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Mieszkanie 2-pokoje  45m2 -Balkon- 1-piętro -Centrum
365 000 PLN
8111 PLN/m²
Mieszkanie 2-pokoje 45m2 -Balkon- 1-piętro -Centrum
Kielce · Centrum
45 m²2 pok.Piętro 1/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Apartament 3-pokoje -Garderoba -Taras -Garaż -os.Nowa Leszcyńska
695 000 PLN
12 870 PLN/m²
Kielce · Ksm
54 m²3 pok.Parter
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Mieszkanie 50m2 -2pokoje -Balkon- Winda -Os.Sady
399 000 PLN
7980 PLN/m²
Mieszkanie 50m2 -2pokoje -Balkon- Winda -Os.Sady
Kielce · Sady
50 m²2 pok.Piętro 9/10
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Mieszkanie 2-pokoje -29m2 -ładne- umeblowane -os.Czarnów
239 000 PLN
8241 PLN/m²
Mieszkanie 2-pokoje -29m2 -ładne- umeblowane -os.Czarnów
Kielce · Czarnów
29 m²2 pok.Piętro 3/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Piękny Nowiutki Apartament 57m2 -os.Na Stoku -Ogródek/Taras -Garaż
650 000 PLN
11 404 PLN/m²
Kielce · Na Stoku
57 m²3 pok.Parter
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja