SprzedażDom

Dom na sprzedaż, Biestrzyków

Biestrzyków
999 999 PLN
8161 PLN/m²
Powierzchnia
122.5 m²
Powierzchnia działki
238 m²
Pokoje
5
Rok budowy
2025
Rynek
Pierwotny
Budynek i materiały
Okna
Plastikowe
Liczba kondygnacji
1 piętro
Informacje dodatkowe
Data dodania
15.05.2026

Opis

W odległości 3 minut od granicy Wrocławia , w Biestrzykowie, czekają na Ciebie gotowe domy w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesne, komfortowe, z pełnym odbiorem - możesz odebrać klucze od razu po zapłacie. Bez czekania . Bez ryzyka. Bez prowizji i bez podatku PCC . Za to z pompą ciepła, ogrzewaniem podłogowym w całym budynku i garażem z podjazdem na 2 auta. ⸻ Przestrzeń, której potrzebujesz - i którą poczujesz od razu Powierzchnia użytkowa to 122,53 m², a całkowita - 135 m², z idealnym układem dla rodziny. Salon z aneksem to ponad 35 m² jasnej, dziennej strefy, z dużymi przeszkleniami i wyjściem do ogrodu o ekspozycji północno-zachodniej. W domu są łącznie 4 sypialnie, łazienka, oddzielne WC, kotłownia oraz garaż w bryle budynku. Rozkład pomieszczeń: Parter (63,7 m²) • salon z aneksem kuchennym: 35,52 m² • wiatrołap: 5,94 m² • pomieszczenie techniczne z pompą ciepła: 4,04 m² • WC: 2,20 m² • garaż: 16 m² Piętro (58,83 m²) • 4 oddzielne pokoje (14,41 m² / 12,33 m² / 10,96 m² / 10 m²) • łazienka: 6,32 m² • klatka schodowa: 4,81 m² ⸻ Nowoczesność i komfort bez kompromisów ✔ pompa ciepła i ogrzewanie podłogowe w całym domu ✔ rolety elektryczne na parterze ✔ 2 miejsca postojowe + garaż ✔ ekspozycja północ-południe-zachód ✔ inwestycja po odbiorach - gotowe do zamieszkania ⸻ Cena: 999 000 zł - bez dodatkowych kosztów Brak podatku PCC. Brak prowizji. Gotowe do przekazania od razu po zapłacie. ⸻ Kupujesz z głową - z doradcą, nie handlowcem ✔ doradzę najlepszy układ i ekspozycję ✔ bezpłatnie porównam dla Ciebie oferty kredytowe ✔ pomogę na każdym etapie - od rezerwacji po odbiór ✔ polecę sprawdzoną ekipę do wykończenia wnętrz Nie musisz wiedzieć wszystkiego. Wystarczy, że zadzwonisz - i razem ogarniemy temat. ✉️ English-speaking assistance available Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Agata Wróbel (licencja nr: 32231) Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo