599 000 PLN
4456 PLN/m²
SprzedażDom
Ten inteligentny dom moze być Twój już w sierpniu
Czarnowiec • Turkusowa
599 000 PLN
4456 PLN/m²
Powierzchnia
134.4 m²
Powierzchnia działki
264 m²
Pokoje
4
Rok budowy
2026
dom na sprzedaż w Czarnowiec
Powierzchnia
134.4 m²
Powierzchnia działki
264 m²
Pokoje
4
Rok budowy
2026
- Data dodania
- 21.05.2026
Opis
Poszukujesz miejsca, w którym Twoje marzenia o nowym domu spotkają się z nowoczesnością i ekologicznymi rozwiązaniami?
Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą domów budowanych przez firmę SG Projekt.
Wybierając dom na Osiedlu Czarnowiec otrzymujesz:
- Idealną alternatywę dla mieszkania w bloku z przemyślanym układem pomieszczeń.
Oferujemy dom o powierzchni użytkowej 121,7 m2 (134,42 m2 po podłodze)
Rozkład pomieszczeń jest następujący:
Na parterze:
- Garaż - 18,69 m2
- Wiatrołap - 4,07 m2
- Pomieszczenie techniczne (garderoba) - 3,15 m2
- Hall - 11,37 m2
- Salon z aneksem kuchennym - 29,35 m2 - i wyjściem na taras, a z niego do prywatnego, ogrodzonego ogródka
- Toaleta - 3,26 m2
Na piętrze:
- Hall - 10,12 m2
- 3 sypialnie (11,63 m2, 9,82 m2 i 9,82 m2)
- Łazienka duża - 6,78 m2
- Pomieszczeni gospodarcze - 3,63 m2