SprzedażDom

Dobra (gm. Stryków) dom 499 m2 na działce 0,47 ha

Dobra
2 560 000 PLN
5702 PLN/m²
Powierzchnia
449 m²
Powierzchnia działki
4717 m²
Pokoje
6
Rok budowy
2006
Data dodania
19.05.2026

Opis

Na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. użytkowej 449 m2, położony w malowniczej miejscowości Dobra (gmina Stryków, powiat zgierski), w bliskim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Nieruchomość znajduje się w kameralnej, spokojnej okolicy, oferującej jednocześnie dogodny dostęp do głównych węzłów komunikacyjnych, co zapewnia komfortowe połączenie z Łodzią oraz innymi miastami regionu. Ogrodzona duża działka o pow. 0,47 ha zapewni miejsce na ogród warzywny, altanę, place zabaw lub basen czy saunę zewnętrzną. W MPZP teren jest oznaczony w części 2MN (teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) oraz R (uprawy polowe, użytki rolne). Dwustanowiskowy garaż w bryle budynku o pow. 41,5 m2 z bezpośrednim wejściem do części mieszkalnej. Wnętrze utrzymane w ciepłej palecie barw, z przestronnym, nowoczesnym układem pomieszczeń. Parter: - hol: (21,70 m2), wc (3,20 m2) - gabinet (18,9 m2) - przestrzeń relaksu (18,8 m2), biblioteka - salon (52,9 m2) z wyjściem do ogrodu - kuchnia (22,7 m2) z jadalnią Pomieszczenia gospodarcze: - kotłownia (7,5 m2) - łazienka (7 m2), pomieszczenie (4,4 m2) - garaż (41,5 m2) oraz pom. biurowo magazynowe (42 m2) Piętro: - sypialnia master (49,8 m2) z wyjściem na balkon taras od strony zachodniej, prywatna łazienka z prysznicem oraz narożną wanną (14,8 m2), funkcjonalna garderoba (10,8 m2) - sypialnia (22,1 m2) - pokój (21,5 m2) - gabinet (13,4 m2) - łazienka (8,5 m2) z kabiną prysznicową Instalacje i media: - prąd, woda (wodociąg), gaz (c.o gazowe, piec dwufunkcyjny RAPIDO), kanalizacja miejska - światłowód w ulicy Stan prawny: - własność z księgą wieczystą Informacje techniczne: - pow. użytkowa: 449 m2, pow. zabudowy: 374 m2, kubatura: 2240 m3 - dom wzniesiony w 2006 r. - pustaki ceramiczne Porotherm 25 cm + styropian 12 cm - dach wielospadowy kryty dachówką ceramiczną - na dachu zainstalowano panele fotowoltaiczne 10kW - okna PVC pięciokomorowe o doskonałych parametrach termoizolacyjnych - ogrzewanie podłogowe w kuchni i łazienkach - alarm, wideodomofon, ochrona - posesja ogrodzona siatką, wzdłuż której posadzono żywopłot - brama na pilota, podjazd wyłożony kostką - dojazd drogą asfaltową Malownicza i spokojna okolica z jednoczesną bliskością centrum miasta Łodzi (ul. Piotrkowska w odległości 15,8 km) i wyjazdu na A1 / A2 (3,3 km). Przykładowe odległości: - w pobliżu lokalny sklep spożywczy (6 min pieszo) - Stryków - siedziba gminy: 5 km, urzędy, szkoły, przedszkola, przychodnie, sklepy różnych sieci, banki czy restauracje - zbiornik wodny na rzece Moszczenicy, czyli zalew w Strykowie, bezpłatne kąpielisko i plaża przy ul. Legionów: 4,8 km - Arturówek - MOSiR Łódź, ul. Skrzydlata: 11 km - Łódzka Manufaktura: 16 km - MPK: w odległości 1 km Zapraszam na prezentację Zadzwoń pod numer: +48 793 000 555 tel. kom. i umów się na spotkanie Nasze oferty znajdziesz na stronie internetowej: banknieruchomosci . net Klientom zainteresowanym zakupem nieruchomości oferujemy wsparcie w procesie uzyskania kredytu hipotecznego, obejmujące analizę zdolności kredytowej oraz wybór optymalnej oferty bankowej. ______________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może podlegać aktualizacji. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Agnieszka Rogula

Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
1980 PLN
30 PLN/m²
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
Łódź · Widzew
66 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
3630 PLN
30 PLN/m²
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
Łódź · Widzew
121 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1500 m2
600 000 PLN
400 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1500 m2
Łódź · Dolina Łódki
1500 m²długość: 38.2, szerokość: 49.7
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działki budowlane z PnB
454 000 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działki budowlane z PnB
Łódź · Dolina Łódki
908 m²długość: 37.6, szerokość: 24.6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działki budowlane z PnB
462 500 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działki budowlane z PnB
Łódź · Dolina Łódki
925 m²długość: 37.6, szerokość: 24.6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 868 m2
434 000 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 868 m2
Łódź · Dolina Łódki
868 m²długość: 36.3, szerokość: 23.9
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1875 m2
712 500 PLN
380 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1875 m2
Łódź · Dolina Łódki
1875 m²długość: 38.2, szerokość: 49.7
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1127 m2
473 340 PLN
420 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1127 m2
Łódź · Dolina Łódki
1127 m²długość: 38.2, szerokość: 28.8
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew-Wschód - 2 pok. z balkonem 43,13 m2 mc park
424 000 PLN
9831 PLN/m²
Widzew-Wschód - 2 pok. z balkonem 43,13 m2 mc park
Łódź · Widzew-Wschód
43.1 m²2 pok.Piętro 6/6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew / Stoki - M3 z ogródkiem ul. Listopadowa
499 000 PLN
9813 PLN/m²
Widzew / Stoki - M3 z ogródkiem ul. Listopadowa
Łódź · Stoki
50.9 m²2 pok.Parter
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Nowe Centrum Łodzi - 2 pok. PRIMO IV ul. Lindleya
3200 PLN
76 PLN/m²
Nowe Centrum Łodzi - 2 pok. PRIMO IV ul. Lindleya
Łódź · Śródmieście
42 m²2 pok.Piętro 4/4
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Pabianice - lokal biurowy 90 m2 - Ip.
3600 PLN
40 PLN/m²
Pabianice - lokal biurowy 90 m2 - Ip.
Pabianice
90 m²Piętro 1
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja