SprzedażDom

Kamienica Konin ul. 3 Maja

Konin
499 000 PLN
832 PLN/m²
Powierzchnia
600 m²
Powierzchnia działki
2245 m²
Pokoje
10
Data dodania
21.05.2026

Opis

Na sprzedaż kamienica w Koninie przy ulicy 3 Maja. Nieruchomość stanowi duża działka o powierzchni 2245 m2 zabudowana 3 kondygnacyjną kamienicą o powierzchni zabudowy 316 m2. Budynek z końca XIX wieku widnieje w ewidencji zabytków. Kamienica w znacznym stopniu uległa zniszczeniu na skutek pożaru. Obecni właściciele wystąpili do urzędu miasta o zgodę na rozbiórkę budynku. Warto podkreślić że nieruchomość jest bardzo dobrze zlokalizowana w obrębie starówki, przy głównej ulicy starego Konina. Działka o szerokości od frontu 17,45 m i długości 103 m jest niewątpliwym atutem tej oferty i jej potencjałem inwestycyjnym. Na uwagę zasługuje w tym miejscu fakt, że stary Konin w obrębie starówki jest rozbudowywany, powstaje duża ilość nowych inwestycji mieszkaniowych co sprzyja dalszemu rozwojowi tej części miasta. Cena 499000 zł DANE KONTAKTOWE: TRADO nieruchomości 604053500 biuro@trado-nieruchomosci.pl trado-nieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kontakt: TRADO nieruchomości tel. 604-053-500, kontakt również w języku angielskim tel. +48 727-616-171

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od TRADO nieruchomości

Domek letniskowy nad jeziorem Skorzęcin
240 000 PLN
6045 PLN/m²
Domek letniskowy nad jeziorem Skorzęcin
Skorzęcin
39.7 m²2 pok.106 m²
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Mieszkanie 2 pokojowe Konin - Chorzeń, z balkonem
340 000 PLN
7640 PLN/m²
Mieszkanie 2 pokojowe Konin - Chorzeń, z balkonem
Konin · Chorzeń
44.5 m²2 pok.Piętro 1/3
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Działka budowlana Turek Korytków
105 000 PLN
131 PLN/m²
Działka budowlana Turek Korytków
Korytków
800 m²długość: 38, szerokość: 22
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Działka inwestycyjna pod AG, Słupca, Wola Koszucka
420 000 PLN
94 PLN/m²
Działka inwestycyjna pod AG, Słupca, Wola Koszucka
Wola Koszucka-Parcele
4453 m²długość: 55, szerokość: 75
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Działka budowlana Licheń Stary
145 000 PLN
26 PLN/m²
Działka budowlana Licheń Stary
Stary Licheń
5600 m²długość: 287, szerokość: 19.5
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Działka budowlana Osiek Wielki, Koło
71 000 PLN
75 PLN/m²
Działka budowlana Osiek Wielki, Koło
Osiek Wielki
944 m²długość: 27, szerokość: 35
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Mieszkanie 2 pokojowe, Konin CHorzeń
375 000 PLN
7129 PLN/m²
Mieszkanie 2 pokojowe, Konin CHorzeń
Konin · Chorzeń
52.6 m²2 pok.Piętro 3
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Dom Złotniki Małe, gm. Stawiszyn, pow. Kalisz
1 150 000 PLN
7667 PLN/m²
Dom Złotniki Małe, gm. Stawiszyn, pow. Kalisz
Złotniki Małe-Kolonia
150 m²5 pok.10501 m²
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Mieszkanie 2 pokojowe, parter, V osiedle
229 000 PLN
6094 PLN/m²
Mieszkanie 2 pokojowe, parter, V osiedle
Konin
37.6 m²2 pok.Parter
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Nowy dom na 2 ha, Żdżary, Stare Miasto, Konin
1 900 000 PLN
12 803 PLN/m²
Nowy dom na 2 ha, Żdżary, Stare Miasto, Konin
Żdżary
148.4 m²6 pok.20945 m²
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Gospodarstwo 6ha, Babiak, Krukowo
915 000 PLN
5755 PLN/m²
Gospodarstwo 6ha, Babiak, Krukowo
Krukowo
159 m²5 pok.57900 m²
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Dom Lądek, Słupca
450 000 PLN
4369 PLN/m²
Dom Lądek, Słupca
Lądek
103 m²5 pok.400 m²
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja