784 700 PLN
6668 PLN/m²
SprzedażDom
PIĘKNY DOM W ORZESZU
Orzesze
784 700 PLN
6668 PLN/m²
Powierzchnia
117.7 m²
Powierzchnia działki
650 m²
Pokoje
5
Rok budowy
2022
dom na sprzedaż w Orzesze
Powierzchnia
117.7 m²
Powierzchnia działki
650 m²
Pokoje
5
Rok budowy
2022
- Liczba kondygnacji
- 1 piętro
Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
- Data dodania
- 18.05.2026
Opis
Witam. Na sprzedaż piękny dom w Orzeszu.
Jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym, w zabudowie wolnostojącej. Dom ten, w klasycznej bryle przykrytej dwuspadowym dachem, urozmaicony jest nowoczesnym detalem architektonicznym nadającym budynkowi świeży wygląd.
Jakość wykonania gwarantuje 40-letnie doświadczenie dewelopera i ponad 549 wybudowanych domów.
Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z inwestycją.
• duży salon
Cena zawiera budynek w stanie deweloperskim oraz dodatkowe prace ponad stan deweloperski:
• stelaż podtynkowy Geberit do WC - 2 szt.
• kolor okien jednostronny – antracyt
• ściany działowe poddasza murowane pokryte tynkiem
• brama garażowa segmentowa w kolorze antracyt wraz z napędem
• ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach oprócz garażu
• instalacja elektryczna poddasza
• instalacja elektryczna pod rolety
• dodatkowe punkty elektryczne
• drzwi zewnętrzne drewniane w kolorze antracyt
• ocieplenie poddasza wełną o grubości 25 cm (15 cm + 10 cm) oraz zabudowa sufitów płytami gipsowo-kartonowymi. Wykonanie stryszku nad poddaszem z płyt OSB, wyłaz strychowy