SprzedażDziałka

Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży

Zosin • Chabrowa
210 000 PLN
140 PLN/m²
Powierzchnia działki
1500 m²
Wymiary
Długość: 53, szerokość: 28
Ogrodzenie
Nie
Lokalizacja i otoczenie
Okolica
Las, Otwarty teren
Informacje dodatkowe
Data dodania
21.05.2026

Opis

Szukasz działki pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do Łomży? Ta oferta może być idealnym wyborem. Na sprzedaż działki położone w miejscowości Zosin, gm. Łomża, przy ul. Chabrowej. Nieruchomości powstaną w wyniku podziału działki oznaczonej numerem geodezyjnym 53 o łącznej powierzchni 1,8514 ha. Docelowo wydzielonych zostanie 9 działek przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. Teren znajduje się obecnie na etapie uzyskiwania decyzji o warunkach zabudowy oraz podziału geodezyjnego. Przewidywany termin zakończenia procedur to czerwiec lipiec 2026 roku. We wniosku o warunki zabudowy zostały przyjęte następujące parametry dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego: - budynek parterowy z poddaszem użytkowym, - powierzchnia zabudowy do 180 m, - powierzchnia całkowita do 320 m, - szerokość elewacji frontowej od 12 do 18 m, - dopuszcza się podpiwniczenie budynku w całości, - wysokość budynku od 6,5 do 9 m, - dach dwu- lub wielospadowy o kącie nachylenia od 30 do 45 stopni. Dodatkowo we wniosku ujęto możliwość realizacji budynku garażowego o następujących parametrach: - powierzchnia zabudowy do 70 m, - jedna kondygnacja, - wysokość do 6,5 m, -dach o kącie nachylenia od 10 do 40 stopni. To propozycja dla osób, które szukają miejsca na budowę domu w otoczeniu natury, w lokalizacji zapewniającej ciszę, spokój i kameralną zabudowę. W bezpośrednim sąsiedztwie powstaje nowa zabudowa jednorodzinna, co potwierdza atrakcyjność tej części gminy Łomża. Dojazd do nieruchomości odbywa się od ul. Chabrowej (droga gminna). Działki w kształcie prostokąta o wymiarach 28 x 53 metra. Dostępne media: - prąd około 30 m od działek, - wodociąg około 100 m od działek, Dużym atutem oferty jest możliwość wcześniejszej rezerwacji działki. Rezerwacja będzie utrzymana do momentu uzyskania decyzji o warunkach zabudowy oraz zakończenia podziału geodezyjnego, co daje przyszłemu nabywcy większe bezpieczeństwo zakupu i pewność co do możliwości realizacji planowanej inwestycji. Działki cieszą się dużym zainteresowaniem, a pierwsze dwie pozostają już we wstępnej rezerwacji. To dobry moment, aby wybrać najlepsze położenie i zabezpieczyć nieruchomość dla siebie. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz poznania warunków rezerwacji. Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Tomasz Góralczyk

DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY NOWEJ DRODZE WOJEWÓDZKIEJ BLISKO ŁOMŻY
159 000 PLN
99 PLN/m²
Śniadowo
1602 m²długość: 75, szerokość: 21
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
79 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
Pniewo
12210 m²długość: 230, szerokość: 53
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
98 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
Pniewo
16200 m²długość: 335, szerokość: 48
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
80 000 PLN
4 PLN/m²
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
Pniewo
22260 m²długość: 180, szerokość: 126
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
390 000 PLN
1950 PLN/m²
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
Pniewo
200 m²3 pok.8700 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Hale magazynowo-produkcyjne / logistyczne / usługowe przy S61 i S63
16 000 PLN
20 PLN/m²
Koziki
800 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka z linią brzegową i warunkami zabudowy | w sam raz dla Ciebie!
418 000 PLN
50 PLN/m²
Bronowo
8364 m²długość: 190, szerokość: 130
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Przytuły Las | 3,5608 ha | MPZP | przetwarzanie odpadów komunalnych
1 799 000 PLN
10 280 PLN/m²
Przytuły
175 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
1 799 000 PLN
51 PLN/m²
Przytuły-Las
35608 m²długość: 375, szerokość: 95
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Stare Kupiski | Działki budowlane na nowym osiedlu | idealne pod dom
149 000 PLN
157 PLN/m²
Stare Kupiski
950 m²długość: 39.5, szerokość: 24
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Solidny dom z zapleczem i garażem | idealny dla rodziny i pod biznes
549 000 PLN
1449 PLN/m²
Śniadowo
379 m²6 pok.1068 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Gotowa baza pod firmę: 1300 m² + wjazd TIR + hala 380 m² | Dom
1 790 000 PLN
4711 PLN/m²
Budy Czarnockie
380 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja