499 000 PLN
9858 PLN/m²
SprzedażMieszkanie
Mieszkanie - parter Giżycko ul Żeglarska 2/U7
Giżycko • Żeglarska
499 000 PLN
9858 PLN/m²
Powierzchnia
50.6 m²
Pokoje
2
Piętro
Parter
Rok budowy
2017
mieszkanie na sprzedaż w Giżycko
Powierzchnia
50.6 m²
Pokoje
2
Piętro
Parter
Rok budowy
2017
- Rynek
- Wtórny
- Ogrzewanie
- Miejskie
- Czynsz
- 450
- Zabezpieczenia
- Drzwi / okna antywłamanioweDomofon / wideofon
Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
- Data dodania
- 21.05.2026
Opis
Na sprzedaż mieszkanie na parterze Giżycko, ul. Żeglarska 2/U7
Na parterze budynku mieszkalnego w Giżycku oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,62 m, w skład którego wchodzi:
- sypialnia o pow. 19,97 m2
- salon z aneksem kuchennym o pow. 21,62 m2
- łazienka z WC o pow. 4,11 m2
- dwa balkony o pow. 3,14 m2 i 3,04 m2
Media i ogrzewanie:
- woda, kanalizacja i ogrzewanie miejskie
Opłaty:
- czynsz: 450 zł/miesięcznie z zaliczkami,
- dodatkowo: prąd według licznika.
Lokalizacja:
Bardzo dobra lokalizacja około 450 m do jeziora Niegocin i EkoMariny**, w pobliżu sklepy, szkoła, punkty usługowe, przystanki komunikacji miejskiej.
Mieszkanie idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem (blisko jeziora i centrum miasta).
Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.