SprzedażMieszkaniePromowane

Mieszkanie w top lokalizacji do własnej aranżacji

Wrocław • Zielonogórska
580 000 PLN
10 675 PLN/m²
Powierzchnia
54.3 m²
Pokoje
3
Piętro
Piętro 4/4
Ogrzewanie
Miejskie
Czynsz
840 PLN
Liczba łazienek
1
Data dodania
14.03.2026
Ostatnia aktualizacja
20.05.2026

Opis

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,30 m², położone przy ul. Zielonogórskiej na wrocławskim Szczepinie — zaledwie 2,5 km od wrocławskiego Rynku.
Nieruchomość wyróżnia się, dwustronnym układem pomieszczeń oraz doskonałym doświetleniem dzięki ekspozycji wschód–zachód. Jasne wnętrza, balkon od strony podwórza oraz korzystny rozkład zapewniają komfort codziennego użytkowania i szerokie możliwości aranżacyjne.
Mieszkanie stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób poszukujących nieruchomości do własnej aranżacji w dobrze skomunikowanej części miasta, jak i dla inwestorów zainteresowanych lokalizacją o wysokim potencjale najmu.
Na zdjęciach znajdują się również wizualizacje pokazujące przykładową aranżację wnętrza.

W skład lokalu wchodzą:
- przestronny salon z dużą liczbą przeszkleń
- dwie sypialnie
- oddzielna kuchnia z oknem
- łazienka
- przedpokój z miejscem na zabudowę
- balkon ok. 5,50 m2

Do mieszkania przynależy również piwnica, stanowiąca dodatkową przestrzeń do przechowywania.
Lokalizacja:
Odległość do wrocławskiego Rynku wynosi niecałe 2,5 km.
W pobliżu znajdują się:
- przystanki autobusowe oraz tramwajowe zapewniające szybki dojazd do różnych części miasta