SprzedażDomPromowane

Nowoczesny dom 81,5 m² | 4 pokoje | ogród + taras

Wrocław
880 539 PLN
10 798 PLN/m²
Powierzchnia
81.5 m²
Powierzchnia działki
70 m²
Pokoje
4
Rok budowy
2026
Liczba łazienek
2
Budynek i materiały
Rodzaj domu
Szeregowy
Informacje dodatkowe
Data dodania
29.03.2026
Ostatnia aktualizacja
29.03.2026

Opis

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Wrocławia – Jagodno (Krzyki). Idealna propozycja dla osób szukających kompaktowego, nowoczesnego domu z ogrodem, w dobrze skomunikowanej lokalizacji.

Najważniejsze informacje: Powierzchnia domu: 81,54 m² Liczba pokoi: 4 Taras: 20,79 m² Ogród: 16,36 m² Układ: 2 kondygnacje Stan: deweloperski Ekspozycja: optymalna dla doświetlenia wnętrzInwestycja oddana do użytkowania.
Prezentowany do sprzedaży dom został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Na parterze znajdują się:
salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras oraz ogród toaleta wiatrołap
Natomiast na piętrze znajdziesz:
3 sypialnie łazienka
Nowoczesne rozwiązania zapewniają komfort i niższe koszty utrzymania:
system inteligentnego domu (smart home) w standardzie, energooszczędne rozwiązania (m.in. LED, instalacje optymalizujące zużycie energii), duże przeszklenia – bardzo dobre doświetlenie, nowoczesna architektura i wysoka jakość wykonania.
Prezentowana inwestycja zlokalizowana jest na wrocławskim osiedlu Jagodno: jednym z najszybciej rozwijających się dzielnic Wrocławia, z dogodnym dojazd do centrum miasta rozbudowaną infrastrukturą w okolicy W pobliżu znajdują się: