1 100 800 PLN
8202 PLN/m²
SprzedażDom
NOWY DOM NA GRANICY MIKOŁOWA I KATOWIC
Mikołów
1 100 800 PLN
8202 PLN/m²
Powierzchnia
134.2 m²
Powierzchnia działki
614 m²
Pokoje
5
Rok budowy
2024
dom na sprzedaż w Mikołów
Powierzchnia
134.2 m²
Powierzchnia działki
614 m²
Pokoje
5
Rok budowy
2024
- Liczba kondygnacji
- 2 piętra
Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
- Data dodania
- 18.05.2026
Opis
NOWE OSIEDLE DOMOW JEDNORODZINNYCH Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA GRANICY KATOWIC I MIKOŁOWA.
Lokalizacja:
Dzielnica Gniotek, zlokalizowana na przedmieściach Mikołowa(na granicy z Katowicami), znana jest z bogatej zieleni i atrakcyjnych widoków. Jest bardzo dobrze skomunikowana z ścisłym centrum miasta oraz punktami usługowymi i handlowymi.
Centrum Mikołowa 5 minut
Centrum Katowic 20 minut
Centrum przesiadkowe Brynów 15 minut
Centrum Tych 15 minut
Dom składa się dwóch kondygnacji: parteru oraz piętra z antresolą, oferując przestrzeń, która doskonale spełni oczekiwania każdej rodziny. Nieruchomość posiada indywidualny ogródek, taras oraz osobny podjazd, co gwarantuje wyjątkową prywatność dla każdego mieszkańca.
Mieszkanie zapewnia nie tylko intymność, ale również niesamowity widok na pasmo górskie Beskidu Śląskiego, dostępny z przestronnych tarasów. Projektowane obiekty cechują się nowoczesnym podejściem do standardów budownictwa, łączącym komfort z dbałością o środowisko naturalne.
Domy są w pełni dostosowane do dzisiejszych oczekiwań, spełniając najwyższe standardy izolacji termicznej i akustycznej. Dodatkowo, ich ergonomiczny układ oraz funkcjonalne wykorzystanie dostępnej powierzchni gwarantują komfortowe życie.