650 000 PLN
4 PLN/m²
SprzedażDziałka
Działki rolne i leśne do wycinki 15,57ha Osetno Drogoszewo Gmina Miastkowo
Osetno
650 000 PLN
4 PLN/m²
Powierzchnia działki
155774 m²
działka na sprzedaż w Osetno
Powierzchnia działki
155774 m²
- Data dodania
- 21.05.2026
Opis
Oferujemy na sprzedaż działki rolne i leśne w miejscowościach Osetno i Drogoszewo w gminie Miastkowo. Łączna powierzchnia działek to 15,5774 hektara. Cena za 1 metr kwadratowy to jedyne 4,17 zł, czyli 41.727 za 1 ha, więc to idealna lokata kapitału na trudne, inflacyjne czasy.
W skład nieruchomości wchodzą:
Osetno:
- działka nr 4 o powierzchni 3,42ha w tym około: 2,36ha łąki i pastwiska, 0,77ha grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych, 0,28ha nieużytki, 0,20ha las,
- działka nr 45 o powierzchni 0,09ha pastwisko,
- działka nr 52 o powierzchni 0,68ha w tym około: użytki rolne 0,40ha , 0,075ha pastwiska, 0,20ha grunty rolne zabudowane (działka siedliskowa),
- działka nr 55/1 o powierzchni 0,89ha w tym około: 0,69ha użytki rolne, 0,20ha grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych,
Drogoszewo:
- działka nr 42 o powierzchni 0,84ha grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych,
- działka nr 44 o powierzchni 0,34ha pastwisko,
- działka nr 46 o powierzchni 2,07ha grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych,
- działka nr 439 o powierzchni 0,67ha las,
- działka nr 565 o powierzchni 1,2ha las,
- działka nr 590 o powierzchni 1,48ha las,
- działka nr 656 o powierzchni 0,10ha las,
- działka nr 663 o powierzchni 0,02ha las,
- działka nr 664 o powierzchni 0,05ha las,
- działka nr 904 o powierzchni 3,70ha w tym około: 2,1ha użytki rolne, 1,6ha grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych.
Większość powierzchni tych działek czyli 11,55ha stanowią użytki rolne, w tym 5,48ha grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych. W praktyce na całym tym terenie rosną bardziej lub mniej zagęszczone lasy, które kwalifikują się do całkowitej wycinki. Wynika to z przywrócenia ich do użytku rolnego i nie wymaga żadnych pozwoleń, gdyż formalnie "na papierze" są to działki rolne. Lasy to 3,72ha, a 0,28ha to nieużytki.