SprzedażMieszkanie

Mieszkanie na pierwszym piętrze w super lokalizacji

Ostrołęka • Powstańców
385 000 PLN
6188 PLN/m²
Powierzchnia
62.2 m²
Pokoje
4
Piętro
Piętro 1/4
Rok budowy
1980
Rynek
Wtórny
Ogrzewanie
Miejskie
Czynsz
700
Data dodania
21.05.2026

Opis

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI; Powierzchnia 62.22m2 Układ: - 4 ustawne pokoje, - oddzielna kuchnia , łazienka. - toaleta, 2 przedpokoje Piętro: 1 ( z 4 ) Stan: - w pokojach wyrównane ściany, gładzie, - instalacja elektryczna wymieniona w pokojach. - okna PCV w całym mieszkaniu, - łazienka i kuchnia do zamieszkania ,ewentualnie do własnej aranżacji. Balkon; tak Piwnica: przynależna. Lokalizacja - Świetnie skomunikowana część Ostrołęki, - W pobliżu szkoła, przedszkole, przystanki komunikacji miejskiej, - tereny zielone rekreacyjne - Idealne miejsce dla rodziny, osób starszych, oraz inwestorów, Dodatkowe informacje ; - ul. Powstańców, spokojna zielona okolica, - z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki, - Mieszkanie dostępne od zaraz, - Wspólnota mieszkaniowa, - Blok ocieplony, - Klatka schodowa po remoncie, ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Monika Kolczyńska

Na start, dla singla, jako inwestycja, na jesień życia albo dla osób uczących się- blisko
285 000 PLN
8209 PLN/m²
Ostrołęka
34.7 m²1 pok.Parter
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Cudowne, przytulne mieszkanie 29m
235 000 PLN
8217 PLN/m²
Cudowne, przytulne mieszkanie 29m
Ostrołęka
28.6 m²1 pok.Piętro 3/4
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Rodzinne mieszkanie na 1 piętrze w bloku z pustaka
355 000 PLN
7399 PLN/m²
Rodzinne mieszkanie na 1 piętrze w bloku z pustaka
Ostrołęka
48.0 m²3 pok.Piętro 1/4
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Przytulne  dwupokojowe mieszkanie na parterze
265 000 PLN
6672 PLN/m²
Przytulne dwupokojowe mieszkanie na parterze
Ostrołęka
39.7 m²2 pok.Parter
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Ten dom w Białobieli czeka na Ciebie w okazyjnej cenie
580 000 PLN
6105 PLN/m²
Ten dom w Białobieli czeka na Ciebie w okazyjnej cenie
Białobiel
95 m²5 pok.1055 m²
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Bezczynszowe mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej
485 000 PLN
5298 PLN/m²
Bezczynszowe mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej
Ostrołęka
91.5 m²4 pok.
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Wybierz swój idealny dom - ruszamy ze sprzedażą IV etapu
588 000 PLN
5303 PLN/m²
Wybierz swój idealny dom - ruszamy ze sprzedażą IV etapu
Ostrołęka
110.9 m²4 pok.
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Wybierz swój idealny dom - ruszamy ze sprzedażą IV etapu
390 000 PLN
6300 PLN/m²
Wybierz swój idealny dom - ruszamy ze sprzedażą IV etapu
Ostrołęka
61.9 m²3 pok.55 m²
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Wybierz swój idealny dom - ruszamy ze sprzedażą IV etapu
647 000 PLN
5203 PLN/m²
Wybierz swój idealny dom - ruszamy ze sprzedażą IV etapu
Ostrołęka
124.3 m²4 pok.250 m²
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Wybierz swój idealny dom - ruszamy ze sprzedażą IV etapu
746 000 PLN
4964 PLN/m²
Wybierz swój idealny dom - ruszamy ze sprzedażą IV etapu
Ostrołęka
150.3 m²5 pok.250 m²
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Dom z ogromnym potencjałem,9km od miasta, zielona kraina
340 000 PLN
2698 PLN/m²
Dom z ogromnym potencjałem,9km od miasta, zielona kraina
Durlasy
126 m²2 pok.13 m²
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Ten dom czeka na Ciebie i Twoich bliskich
620 000 PLN
6593 PLN/m²
Ten dom czeka na Ciebie i Twoich bliskich
Ostrołęka
94.0 m²4 pok.946 m²
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja