402 081 PLN
10 100 PLN/m²
SprzedażLokal
Atrakcyjny lokal usługowy w nowoczesnej zabudowie-Aleja Bohaterów
Ostrów Mazowiecka • płk. Dyplomowanego Ludwika Bociańskiego
402 081 PLN
10 100 PLN/m²
Powierzchnia
39.8 m²
Piętro
Parter
Rok budowy
2026
lokal na sprzedaż w Ostrów Mazowiecka
Powierzchnia
39.8 m²
Piętro
Parter
Rok budowy
2026
- Data dodania
- 21.05.2026
Opis
Lokal usługowy o powierzchni 39,81 m - 402 081 zł netto + 23% VAT, zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji Aleja Bohaterów, od strony głównej ulicy, co zapewnia bardzo dobrą widoczność, łatwy dostęp oraz stały ruch potencjalnych klientów.
Posiada funkcjonalny i ustawny układ, umożliwiający elastyczną aranżację przestrzeni pod różne rodzaje działalności np. handlową, usługową, biurową lub gabinetową.
Przewidziano przestronną, otwartą strefę główną, idealną do obsługi klientów lub prowadzenia działalności usługowej, z możliwością wydzielenia zaplecza socjalnego lub biurowego. Układ lokalu pozwala na swobodne dostosowanie wnętrza do indywidualnych potrzeb najemcy lub właściciela.
Deweloper obliguje do zakupu dwóch zewnętrznych miejsc postojowych cena jednego miejsca wynosi 22 000 zł brutto, co stanowi dodatkowy atut lokalu, zwiększający komfort użytkowania oraz atrakcyjność dla klientów i pracowników.
W ofercie dostępne są również inne lokale usługowe o powierzchniach:
52,50 m 530 250 zł netto + 23% VAT