SprzedażDom

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Pisz ul Rybacka 5C

Pisz • Rybacka
649 000 PLN
1990 PLN/m²
Powierzchnia
326.2 m²
Powierzchnia działki
248 m²
Pokoje
8
Rok budowy
1991
Data dodania
21.05.2026

Opis

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Pisz, ul. Rybacka 5C Oferuję na sprzedaż dom o pow. 326 m2 w zabudowie szeregowej położony w atrakcyjnej lokalizacji w Piszu, zaledwie ok. 100 m od rzeki Pisa. Nieruchomość znajduje się na działce nr 970 o powierzchni 248 m i stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję (np. połączenie funkcji mieszkalnej i usługowej). Układ budynku: Piwnica (pod całym budynkiem): garaż, trzy pomieszczenia gospodarcze, wyjście na zewnątrz budynku Parter: trzy pomieszczenia, łazienka Piętro: trzy pomieszczenia, łazienka Drugie piętro (poddasze): otwarta przestrzeń do własnej aranżacji + łazienka Stan techniczny: dach dwuspadowy pokryty dachówką okna drewniane (starszego typu) budynek do modernizacji / własnej aranżacji. Media i ogrzewanie: woda i kanalizacja miejska ogrzewanie własne piec na węgiel i drewno (zlokalizowany w piwnicy) Dodatkowe atuty: dwa niezależne wejścia od strony ulicy możliwość wydzielenia części pod lokal usługowy (np. biuro, gabinet, sklep) funkcjonalny rozkład pomieszczeń spokojna, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana okolica Lokalizacja: ok. 100 m do rzeki Pisa ok. 500 m do szpitala ok. 150 m do basenu miejskiego To idealna propozycja dla osób szukających domu z potencjałem inwestycyjnym lub przestrzeni do własnej aranżacji w dobrej lokalizacji. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację! Podaj swoją cenę a może się dogadamy. Własność: księga wieczysta Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Sławomir Wolski

Na sprzedaż 1/2 domu w zabudowie bliźniaczej – 80 m od jeziora Święcajty | Szlak Wielkich Jezior Maz
790 000 PLN
8144 PLN/m²
Kolonia Rybacka
97 m²5 pok.419 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działki bud. Rydzewo gm Miłki
214 000 PLN
150 PLN/m²
Działki bud. Rydzewo gm Miłki
Rydzewo
1424 m²długość: 42, szerokość: 36
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy – Ryn, ul. Zielona 2
2500 PLN
20 PLN/m²
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy – Ryn, ul. Zielona 2
Ryn
125 m²Piętro 1
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Mieszkanie 41 m2 Giżycko ul. Warszawska 9/4
299 000 PLN
7208 PLN/m²
Mieszkanie 41 m2 Giżycko ul. Warszawska 9/4
Giżycko
41.5 m²2 pok.Piętro 3/4
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka Leśna 2,35 ha Grzegorze gm Orzysz
119 000 PLN
5 PLN/m²
Działka Leśna 2,35 ha Grzegorze gm Orzysz
Grzegorze
23528 m²długość: 170, szerokość: 140
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Na sprzedaż Port/Tawerna „Tło dla Mew” – Rydzewo, gm. Miłki
12 000 000 PLN
5181 PLN/m²
Na sprzedaż Port/Tawerna „Tło dla Mew” – Rydzewo, gm. Miłki
Rydzewo
2316 m²długość: bd, szerokość: bd
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Wyjątkowe działki budowlane nad jeziorem Jagodne – Kozin gm Giżycko
179 000 PLN
144 PLN/m²
Kozin
1243 m²długość: 40, szerokość: 30
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka Leśna 2 ha w m. Harsz gm Pozezdrze
249 000 PLN
12 PLN/m²
Działka Leśna 2 ha w m. Harsz gm Pozezdrze
Harsz
20200 m²długość: 380, szerokość: 60
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka bud. Harsz gm. Pozezdrze
290 000 PLN
53 PLN/m²
Działka bud. Harsz gm. Pozezdrze
Harsz
5494 m²długość: 260, szerokość: 20
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Stare Siedlisko Krzywie 42 gm Dierzkowice
399 000 PLN
3990 PLN/m²
Stare Siedlisko Krzywie 42 gm Dierzkowice
Krzywie
100 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka z pozwoleniem na budowę w m. Kruklanki ul Borecka
250 000 PLN
288 PLN/m²
Działka z pozwoleniem na budowę w m. Kruklanki ul Borecka
Kruklanki
868 m²długość: bd, szerokość: bd
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka bud. Pieczarki gm Pozezdrze
279 000 PLN
123 PLN/m²
Działka bud. Pieczarki gm Pozezdrze
Pieczarki
2270 m²długość: 73, szerokość: 31
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja