SprzedażDziałka

Działki rolne w świetnej lokalizacji

Dziubiele
637 000 PLN
11 PLN/m²
Powierzchnia działki
59763 m²
Wymiary
Długość: 280, szerokość: 102
Ogrodzenie
Nie
Informacje dodatkowe
Data dodania
21.05.2026

Opis

Szukasz ziemi rolnej w dobrej lokalizacji? Jeśli odpowiedziałeś tak, to zapoznaj się z tą ofertą! Na sprzedaż prezentujemy Państwu 3 działki rolne w m. Dziubiele, gm. Orzysz, pow. piski, woj. Warmińsko - Mazurskie: dz. nr 99 o pow. 2,6290 ha (ŁIV, PSV)- 279 000 zł dz. nr 134 o pow. 1,8594 ha (RVI) - 199 000 zł dz. nr 100/1 o pow. 1,4879 ha (RV, RVI) - 159 000 zł UWAGA - istnieje możliwość zakupu pojedynczych działek. Wieś Dziubiele położona jest na pograniczu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich i Pojezierza Ełckiego. Miejscowość leży na północnym brzegu jeziora Śniardwy, 15 km na wschód od Orzysza, w pobliżu granicy z powiatem mrągowskim. Około 1,5 km na północ od wsi wznosi się góra Dąbrowa (157 m n.p.m.) Oferta: - Nieruchomość bez obciążeń. - Własność: księga wieczysta. Okolica: - Cicha i spokojna okolica, - Odległość do jeziora Śniardwy zajmie Ci tylko chwilę Atrakcje Turystyczne w Pobliżu: - Port Żeglugi Mazurskiej w Mikołajkach, - Zamek Krzyżacki w Rynie, - Twierdza Boyen - Giżycko, - Sanktuarium w Świętej Lipce, - Fortyfikacje Obronne z Czasów II Wojny Światowej: Kwatera Hitlera - "Wilczy Szaniec" w Gierłoży, - Puszcza Borecka - Żubry. Cena: do negocjacji. Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta to zapraszam do kontaktu: Rafał Matelak - 512-779-211 Magdalena Matelak - 509-935-887 Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Rafał Matelak

Mieszkanie z ogródkiem nad Kanałem Łuczańskim
499 000 PLN
5690 PLN/m²
Mieszkanie z ogródkiem nad Kanałem Łuczańskim
Giżycko
87.7 m²3 pok.Parter
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Działka nieopodal Lasu Miejskiego - ul. Dworska
230 000 PLN
182 PLN/m²
Działka nieopodal Lasu Miejskiego - ul. Dworska
Gajewo
1263 m²długość: 53, szerokość: 34
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Budowlana działka z własnym lasem - Rydzewo
1 300 000 PLN
116 PLN/m²
Budowlana działka z własnym lasem - Rydzewo
Rydzewo
11212 m²długość: bd, szerokość: bd
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Gajewo - duża działka budowlana
385 000 PLN
170 PLN/m²
Gajewo - duża działka budowlana
Gajewo
2262 m²długość: 80, szerokość: 38
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Piękna działka z dostępem do jeziora
209 000 PLN
143 PLN/m²
Piękna działka z dostępem do jeziora
Leśniki
1464 m²długość: 51, szerokość: 29
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Piękny apartament w świetnej lokalizacji - Faktura VAT
375 000 PLN
14 231 PLN/m²
Piękny apartament w świetnej lokalizacji - Faktura VAT
Giżycko
26.4 m²2 pok.Piętro 1/1
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Działka rolna w świetnej lokalizacji
129 086 PLN
43 PLN/m²
Działka rolna w świetnej lokalizacji
Prawdowo
3002 m²długość: 80, szerokość: 35
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Kompleks pięknych działek nad Jeziorem Rydzówka.
258 300 PLN
300 PLN/m²
Kompleks pięknych działek nad Jeziorem Rydzówka.
Kaczory
861 m²długość: 43, szerokość: 23
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Ogromna działka rolna na obrzeżach  Kruklanek
220 000 PLN
6 PLN/m²
Ogromna działka rolna na obrzeżach Kruklanek
Kruklanki
33859 m²długość: bd, szerokość: bd
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Działka pod budownictwo jednorodzinne / usługi
750 000 PLN
75 PLN/m²
Działka pod budownictwo jednorodzinne / usługi
Ruciane-Nida
10000 m²długość: 170, szerokość: 63
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Nowoczesny dom do własnej aranżacji z widokiem na Jezioro Bielskie
899 000 PLN
4732 PLN/m²
Okrągłe
190 m²5 pok.1566 m²
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Działka 3000 m2 - Nowe Sołdany
240 000 PLN
80 PLN/m²
Działka 3000 m2 - Nowe Sołdany
Nowe Sołdany
3000 m²długość: 60, szerokość: 50
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja