SprzedażDziałka

Kompleks pięknych działek nad Jeziorem Rydzówka.

Kaczory
258 300 PLN
300 PLN/m²
Powierzchnia działki
861 m²
Wymiary
Długość: 43, szerokość: 23
Ogrodzenie
Nie
Informacje dodatkowe
Data dodania
21.05.2026

Opis

Szukasz działki z dostępem do jeziora? Właśnie znalazłeś!!! Prezentujemy KOMPLEKS DZIAŁEK BUDOWLANYCH położonych w miejscowości KACZORY, gminie SROKOWO, powiecie KĘTRZYŃSKIM, województwie WARMIŃSKO - MAZURSKIM. Na sprzedaż wyjątkowy kompleks działek budowlanych położony tuż nad brzegiem jeziora Rydzówka i w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Mazurskiego. Numery działek - powierzchnia - cena: 305/7 - 861 m2 - 258 300 zł 305/8 - 1002 m2 - 300 600 zł 305/9 - 985 m2 - 295 500 zł 305/10 - 974 m2 - 292 200 zł 305/11 - 967 m2 - 290 100 zł 305/12 - 962 m2 - 288 600 zł 305/13 - 937 m2 - 281 100 zł 305/15 - 821 m2 - 246 600 zł 305/16 - 805 m2 - 241 500 zł 305/19 - 968 m2 - 290 400 zł - DZIAŁKA Z LINIĄ BRZEGOWĄ W cenę każdej z działek wliczony jest: a) udział w działce nr 305/17 o powierzchni 792 m2 - wspólna działka plażowa dla wszystkich właścicieli działek z kompleksu, b) udziały w drogach dojazdowych: 305/14 i 305/18. Możliwość zakupu pojedynczych działek lub całego kompleksu. Przeznaczenie: działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (Uchwała nr XXVII /106/04 Rady Gminy Sokowo z dn. 01.10.2004 r.): zabudowa zagrodowa z agroturystyką. Media: a) prąd w drodze, b) woda i kanalizacja przebiegają przez działki. Dojazd: droga gminna utwardzona. Atuty: - bezpośrednia bliskość jeziora Rydzówka (jezioro bez strefy ciszy), - idealne warunki do wędkowania, sportów wodnych i wypoczynku, - bliskość Kanału Mazurskiego unikatowa atrakcja turystyczna, - otoczenie lasów i terenów zielonych cisza, spokój, natura, - doskonałe miejsce pod inwestycję turystyczną lub prywatną rezydencję. Lokalizacja: - Węgorzewo: 10 min, - Giżycko: 35 min, - Kętrzyn: 25 min. Jeśli zainteresowała Cię ta oferta to zapraszamy do kontaktu. Opiekunowie oferty: Rafał Matelak: 512 779 211 Magdalena Matelak: 509 935 887 Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Rafał Matelak

Mieszkanie z ogródkiem nad Kanałem Łuczańskim
499 000 PLN
5690 PLN/m²
Mieszkanie z ogródkiem nad Kanałem Łuczańskim
Giżycko
87.7 m²3 pok.Parter
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Działka nieopodal Lasu Miejskiego - ul. Dworska
230 000 PLN
182 PLN/m²
Działka nieopodal Lasu Miejskiego - ul. Dworska
Gajewo
1263 m²długość: 53, szerokość: 34
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Budowlana działka z własnym lasem - Rydzewo
1 300 000 PLN
116 PLN/m²
Budowlana działka z własnym lasem - Rydzewo
Rydzewo
11212 m²długość: bd, szerokość: bd
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Działki rolne w świetnej lokalizacji
637 000 PLN
11 PLN/m²
Działki rolne w świetnej lokalizacji
Dziubiele
59763 m²długość: 280, szerokość: 102
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Gajewo - duża działka budowlana
385 000 PLN
170 PLN/m²
Gajewo - duża działka budowlana
Gajewo
2262 m²długość: 80, szerokość: 38
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Piękna działka z dostępem do jeziora
209 000 PLN
143 PLN/m²
Piękna działka z dostępem do jeziora
Leśniki
1464 m²długość: 51, szerokość: 29
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Piękny apartament w świetnej lokalizacji - Faktura VAT
375 000 PLN
14 231 PLN/m²
Piękny apartament w świetnej lokalizacji - Faktura VAT
Giżycko
26.4 m²2 pok.Piętro 1/1
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Działka rolna w świetnej lokalizacji
129 086 PLN
43 PLN/m²
Działka rolna w świetnej lokalizacji
Prawdowo
3002 m²długość: 80, szerokość: 35
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Ogromna działka rolna na obrzeżach  Kruklanek
220 000 PLN
6 PLN/m²
Ogromna działka rolna na obrzeżach Kruklanek
Kruklanki
33859 m²długość: bd, szerokość: bd
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Działka pod budownictwo jednorodzinne / usługi
750 000 PLN
75 PLN/m²
Działka pod budownictwo jednorodzinne / usługi
Ruciane-Nida
10000 m²długość: 170, szerokość: 63
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Nowoczesny dom do własnej aranżacji z widokiem na Jezioro Bielskie
899 000 PLN
4732 PLN/m²
Okrągłe
190 m²5 pok.1566 m²
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Działka 3000 m2 - Nowe Sołdany
240 000 PLN
80 PLN/m²
Działka 3000 m2 - Nowe Sołdany
Nowe Sołdany
3000 m²długość: 60, szerokość: 50
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja