SprzedażDziałka

OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu

Pierstnica • milicki
120 000 PLN
131 PLN/m²
Powierzchnia działki
912 m²
Przeznaczenie
Budowlana
Kształt działki
Płaski
Droga dojazdowa
Nieutwardzona
Wymiary
19 x 48 m
Data dodania
17.04.2026
Ostatnia aktualizacja
21.04.2026

Opis

Szukasz miejsca blisko lasu i natury ? 
Mieszkasz we Wrocławiu lub na Dolnym Śląsku i marzy ci się miejsce gdzie będziesz mógł uciekać na weekend ?
Miejsce gdzie panuje cisza i spokój. 

Ostoja Baryczy to miejsce usytuowane 13 km od Milicza, a 43 km od Wrocławskiej dzielnicy Psie Pole. Nieruchomość położona w środku lasu - działka o powierzchni 912m2.
Na działce jest przyłącze na wodę i prąd

Zalety: 
- cisza i spokój
- bliskość natury
- media: prąc i woda

Dojazd do granic Wrocławia w 35 minut. Do działki dojeżdża się drogą asfaltową, ostatnie kilkadziesiąt metrów jest zjazd na drogę gruntową. 
Jest to miejsce w środku lasu, znajduje się na nim kilkanaście działek, została zrobiona infrastruktura - prąd i woda. Obecnie bez pozwolenia na budowę można postawić domek do 72 m2, dlatego jest to idealne miejsce do przygotowania swojej odskoczni od miejskiego zgiełku. Internet radiowy działa bardzo dobrze, dlatego można nawet pracować zdalnie. 

Lokalizacja:
Dolina Baryczy to raj na ziemi. Idealne miejsce do spacerów jazdy rowerowej czy wypadów na grzyby jesienią. Bogactwo naturalne, roślinność zwierzęta powodują że jest to idealne miejsce na odpoczynek. Dla zapalonych wędkarzy są blisko stawy, a dojazd do Stawów Milickich to raptem kilkanaście minut. 
Zapraszam do kontaktu.

W tej lokalizacji mam kilka działek na sprzedaż, napewno któraś z nich będzie idealna dla ciebie. 
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. 

Sylwester Szymczak
Numer Licencji 1456
Tel 664770209

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Sylwester Szymczak

Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
759 000 PLN
12 864 PLN/m²
Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
Wrocław · Brochów · ul. Tatarska
59 m²3 pok.Piętro 1/2
Sylwester Szymczak
Agencja
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
975 600 PLN
450 PLN/m²
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
Siechnice · Prawocin · ul. Prawocińska
2168 m²44 x 56 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
239 000 PLN
1838 PLN/m²
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
Wiązów
130 m²4 pok.320 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
519 000 PLN
10 857 PLN/m²
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
Wrocław · Huby · ul. Nyska
47.8 m²2 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
524 000 PLN
11 196 PLN/m²
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
Wrocław · Grabiszyn · ul. Inżynierska
46.8 m²3 pok.Piętro 7/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
739 000 PLN
9414 PLN/m²
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
Wrocław · Osobowice · ul. Bezpieczna
78.5 m²4 pok.Piętro 9/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
1 290 000 PLN
8322 PLN/m²
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
Jaczkowice
155 m²6 pok.815 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
839 000 PLN
3831 PLN/m²
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
Kąty Wrocławskie · ul. Grunwaldzka
219 m²9 pok.498 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
1 627 930 PLN
1949 PLN/m²
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
Lubań · ul. Różana
835 m²12 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
1 599 000 PLN
135 PLN/m²
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
Lubań · ul. Różana
11839 m²72 x 165 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
43 500 PLN
25 PLN/m²
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
Wrocław · Stare Miasto · ul. Podwale
1700 m²59 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Działka Premium - Oława - Górnik - Wszystkie media
565 000 PLN
509 PLN/m²
Działka Premium - Oława - Górnik - Wszystkie media
Oława · Górnik · ul. Zofii Nałkowskiej
1109 m²26 x 42 m
Sylwester Szymczak
Agencja