SprzedażDziałka

Zainwestuj w 17 działek budowlanych nad Jeziorem Nidzkim

Ruciane-Nida • Jana Krajeckiego
1 900 000 PLN
70 PLN/m²
Powierzchnia działki
27304 m²
Wymiary
Długość: 170, szerokość: 160
Ogrodzenie
Nie
Informacje dodatkowe
Data dodania
21.05.2026

Opis

Jeśli szukasz dużego terenu pod inwestycję to zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą !!! Na sprzedaż działka o numerze geodezyjnym 192/408 położona w miejscowości Ruciane - Nida, powiecie piskim, województwie Warmińsko - Mazurskim. Powierzchnia: 2,7304 ha. Wymiary działki: ok 160 m x 170 m. Kształt działki: nieregularny, zbliżony do kwadratu. Media: w pobliżu działki Przeznaczenie: działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jako teren usług innych (symbol 17 UI): realizacja obiektów usługowych w zakresie funkcji sportowo - rekreacyjnej, hotelowo - pensjonatowej i lecznico - sanatoryjnej. W Urzędzie Gminy trwa proces zmiany MPZP: docelowo teren ten ma mieć przeznaczenie: budownictwo jednorodzinne (możliwość podzielenia na 17 działek budowlanych) + park handlowy. Sąsiedztwo: osiedle domów jednorodzinnych. Dojazd do działki od skrzyżowania ulic Krajeckiego i Gałczyńskiego. Jeśli zainteresowała Cię ta oferta to zapraszamy do kontaktu telefonicznego i prezentacji. Opiekunowie oferty: Rafał Matelak tel. 512 779 211 Magdalena Matelak tel. 509 935 887 Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Rafał Matelak

Mieszkanie z ogródkiem nad Kanałem Łuczańskim
499 000 PLN
5690 PLN/m²
Mieszkanie z ogródkiem nad Kanałem Łuczańskim
Giżycko
87.7 m²3 pok.Parter
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Działka nieopodal Lasu Miejskiego - ul. Dworska
230 000 PLN
182 PLN/m²
Działka nieopodal Lasu Miejskiego - ul. Dworska
Gajewo
1263 m²długość: 53, szerokość: 34
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Budowlana działka z własnym lasem - Rydzewo
1 300 000 PLN
116 PLN/m²
Budowlana działka z własnym lasem - Rydzewo
Rydzewo
11212 m²długość: bd, szerokość: bd
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Działki rolne w świetnej lokalizacji
637 000 PLN
11 PLN/m²
Działki rolne w świetnej lokalizacji
Dziubiele
59763 m²długość: 280, szerokość: 102
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Gajewo - duża działka budowlana
385 000 PLN
170 PLN/m²
Gajewo - duża działka budowlana
Gajewo
2262 m²długość: 80, szerokość: 38
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Piękna działka z dostępem do jeziora
209 000 PLN
143 PLN/m²
Piękna działka z dostępem do jeziora
Leśniki
1464 m²długość: 51, szerokość: 29
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Piękny apartament w świetnej lokalizacji - Faktura VAT
375 000 PLN
14 231 PLN/m²
Piękny apartament w świetnej lokalizacji - Faktura VAT
Giżycko
26.4 m²2 pok.Piętro 1/1
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Działka rolna w świetnej lokalizacji
129 086 PLN
43 PLN/m²
Działka rolna w świetnej lokalizacji
Prawdowo
3002 m²długość: 80, szerokość: 35
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Kompleks pięknych działek nad Jeziorem Rydzówka.
258 300 PLN
300 PLN/m²
Kompleks pięknych działek nad Jeziorem Rydzówka.
Kaczory
861 m²długość: 43, szerokość: 23
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Ogromna działka rolna na obrzeżach  Kruklanek
220 000 PLN
6 PLN/m²
Ogromna działka rolna na obrzeżach Kruklanek
Kruklanki
33859 m²długość: bd, szerokość: bd
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Działka pod budownictwo jednorodzinne / usługi
750 000 PLN
75 PLN/m²
Działka pod budownictwo jednorodzinne / usługi
Ruciane-Nida
10000 m²długość: 170, szerokość: 63
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Nowoczesny dom do własnej aranżacji z widokiem na Jezioro Bielskie
899 000 PLN
4732 PLN/m²
Okrągłe
190 m²5 pok.1566 m²
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja