660 000 PLN
4906 PLN/m²
SprzedażDom
Ostatni dostępny dom - budowa zakończona!
Tobolice • Bliska
660 000 PLN
4906 PLN/m²
Powierzchnia
134.5 m²
Powierzchnia działki
250 m²
Pokoje
4
Rok budowy
2024
dom na sprzedaż w Tobolice
Powierzchnia
134.5 m²
Powierzchnia działki
250 m²
Pokoje
4
Rok budowy
2024
- Zabezpieczenia
- Drzwi / okna antywłamanioweSystem alarmowy
Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
- Data dodania
- 21.05.2026
Opis
Poszukujesz domu blisko miasta, wśród zielonych terenów, ale z bezkorkowym dojazdem do centrum i w dodatku w rozsądnej cenie?
Nie chcesz budować domu samodzielnie? Eldor-bud zrobił to za Ciebie!
Oferuję dom w zabudowie szeregowej oznaczony numerem K, dwupoziomowy, o powierzchni 134,52 m2.
Parter:
- przestronny garaż (18,61 m2)
- przytulny aneks kuchenny z oknem (7,84 m2)
- duża, jasna przestrzeń dzienna (36,81 m2) z wyjściem na taras wyłożony kostką i ogródek
- ustawna łazienka (4,03 m2)
Piętro:
- 3 przestronne sypialnie (16,11 m2, 11,76 m2 i 12,46 m2) z dużymi oknami
- łazienka z oknem (7,87 m2)
- przydatna garderoba (3,51 m2)
- ogromny taras (34,19 m2) nad garażem bez okien od strony sąsiada - pełna prywatność
Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 250 m2.
Wszystkie budynki zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów w technologii, która gwarantuje oszczędność pod względem eksploatacji. Posiadają przyłącza: