SprzedażDom

Dom wolnostojący, 141,2 mkw działka 1100, Komorowo

Trzebnica • trzebnicki
829 000 PLN
5871 PLN/m²
Powierzchnia
141.2 m²
Powierzchnia działki
1100 m²
Pokoje
5
Rok budowy
2026
Liczba sypialni
4
Liczba łazienek
1
Liczba toalet
2
Budynek i materiały
Rodzaj domu
Wolnosotojący
Rodzaj okien
Nowe PCV
Informacje dodatkowe
Data dodania
12.03.2026
Ostatnia aktualizacja
01.05.2026

Opis

Mam do zaoferowania:

Dom wolnostojący, 141,2 mkw pow. całkowitej, ok. 115 mkw pow. użytkowej, 5 pokoi, działka ok. 1120 mkw, duży garaż, Komorowo k. Trzebnicy

DOM ZOSTANIE SKOŃCZONY W TRZECIM KWARTALE 2026

Parter (80,8 mkw):

- kuchnia z salonem (28,5 mkw) z wyjściem na ogród
- spiżarnia (2,1 mkw)
- WC (1,7 mkw)
- przedpokój (7 mkw)
- pokój gabinetowy (10,4 mkw) kwadratowy, ustawny
- kotłownia z pralnią (7,4 mkw) z wyjściem do garażu
- garaż (23,7 mkw) duży, brama automatyczna
- wysokość pomieszczeń: 2,76 m

Pierwsze piętro (60,4 mkw)

- sypialnia 1 (13,1 mkw) z wyjściem na balkon
- sypialnia 2 (14,3 mkw) z wyjściem na balkon
- sypialnia 3 (16,1 mkw) z własną garderobą (5,2 mkw) i balkonem
- łazienka (6,8 mkw)
- przedpokój (4,9 mkw)

Strych (ok 60 mkw)
- możliwość zagospodarowania, w najwyższym miejscu około 180 cm

Dane techniczne:
- dom wybudowany w 2026 roku, materiał: pustak ceramiczny
- ocieplenie: styropian 18 cm
- dach skośny wielospadowy, dachówka ceramiczna Roben, ocieplenie wełną mineralną
- okna PCV 3 szybowe
- ogrzewanie gazowe
- w całym domu rekuperacja