SprzedażMieszkanie

3 pokoje z ogródkiem | wysoki standard | Ustka

Ustka • słupski • ul. Uzdrowiskowa
749 000 PLN
13 870 PLN/m²
Powierzchnia
54 m²
Pokoje
3
Piętro
Parter
Rok budowy
2021
Liczba sypialni
2
Liczba łazienek
1
Liczba toalet
1
Data dodania
13.05.2026
Ostatnia aktualizacja
13.05.2026

Opis

Opis nieruchomości

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Ustki - przy ul. Uzdrowiskowej, w nowoczesnym apartamentowcu z 2021 roku.

Nieruchomość znajduje się na parterze i posiada prywatny ogródek, który stanowi idealne miejsce do wypoczynku i relaksu. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania - bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.

Układ pomieszczeń

- salon z aneksem kuchennym
-⁠ 2 sypialnie
- ⁠łazienka
- ⁠przedpokój

Funkcjonalny rozkład sprawia, że mieszkanie świetnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i pod wynajem.

 Najważniejsze atuty

-  nowoczesny budynek (2021)
-  mieszkanie w pełni wykończone - gotowe do wejścia
-  ogrzewanie podłogowe
-  prywatny ogródek 
-  miejsce parkingowe plus garaż 
-  doskonała lokalizacja w strefie uzdrowiskowej

 Potencjał inwestycyjny

Nieruchomość idealnie nadaje się pod wynajem krótkoterminowy - lokalizacja w nadmorskiej części Ustki oraz wysoki standard wykończenia gwarantują duże zainteresowanie turystów w sezonie letnim i poza nim.