955 000 PLN
15 827 PLN/m²
SprzedażMieszkanie
Mieszkanie na sprzedaż, Wadowice
Wadowice • Karmelicka
955 000 PLN
15 827 PLN/m²
Powierzchnia
60.3 m²
Pokoje
2
Piętro
Parter
Rok budowy
2022
mieszkanie na sprzedaż w Wadowice
Powierzchnia
60.3 m²
Pokoje
2
Piętro
Parter
Rok budowy
2022
- Rynek
- Wtórny
- Stan wykończenia
- Do zamieszkania
- Media
- Internet
- Dodatkowe informacje
- BalkonGarażOgródekTarasOddzielna kuchnia
- Data dodania
- 18.05.2026
Opis
Przedstawiam bardzo ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania a zasadzie namiastki małego domku zlokalizowanego w Wadowicach.
Lokal usytuowany jest w budynku dwu lokalowym częściowo na parterze a częściowo na 1 piętrze, poniżej wyjaśnienie.
Mieszkanie 60,34m2 składa się z:
- Wejście z poziomu "0" - duży przestronny przedpokój z zabudowanymi szafami z lustrem
- Sypialnia 10,30m2 z wyjściem na prywatny ogródek 44m2
- Dużej łazienki 7,36m2 wyposażonej w wannę oraz kabinę prysznicową
- Przestronnego Salonu z Aneksem kuchennym 31,86m2 - zlokalizowany z drugiej strony budynku na 1 piętrze ponieważ pod Salonem znajduję się garaż. Z Salonu jest wyjście na duży balkon z rewelacyjnym widokiem na zieleń - cisza, spokój i śpiew ptaków to charakteryzuje to miejsce!
- Garaż dodatkowa powierzchnia 30,07m2 (może pomieścić nawet dwa samochody)
+ Przed garażem miejsce parkingowe
+ Dodatkowe wyłączne miejsce parkingowe np dla odwiedzających gości
+ Korzystanie z pięknej polany przez mieszkańców budynku