SprzedażMieszkanie

WIOSNA - RABATY, minus 700 zł/m2, 0 % PROWIZJI

Warszawa • Białołęka • Portowa
739 666 PLN
14 035 PLN/m²
Powierzchnia
52.7 m²
Pokoje
3
Piętro
Piętro 2/5
Rok budowy
2026
Data dodania
21.05.2026

Opis

WIOSENNE RABATY minus 700 zł/m2 Pozostało tylko kilka lokali 4 pokojowych oraz 3 lub 2 pokojowe w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie dwustronne mieszkanie w stanie deweloperskim 3 pokoje, 52,71 m2 + balkon 5m2 POSIADAMY WSZYSTKIE MIESZKANIA W TEJ INWESTYCJI - zapraszam do kontaktu również w sprawie innych mieszkań :) Bez prowizji 0% - Bez PCC 0 % Oferujemy wyjątkowe mieszkanie w nowym budynku deweloperskim na zielonej i spokojnej bliskiej BIAŁOŁĘCE. Lokalizacja: * bezpośrednio pod osiedlem przystanek autobusowy, * szkoła podstawowa po sąsiedzku, * w pobliżu markety, duża Galeria Handlowa, apteki, przychodnie Wysokiej jakości materiały i innowacyjne rozwiązania to potwierdzenie jakości osiedla, Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny układ: * salon połączony z aneksem kuchennym 21 m2 + wyjście na balkon 5m2, * sypialnia 10,60 m2 * trzeci pokój 9 m2 * łazienka z wc , 4 m2 Promocyjna cena ! 739 666 PLN Nie pobieramy prowizji Zapewniamy kompleksową obsługę, posiadamy biuro kredytowe oraz firmy które przygotowują mieszkanie pod klucz Gorąco polecam, Rafał Tęcza TEL: 531 890 610 e-mail: biuro@teczanieruchomosci.pl WIĘCEJ ZDJĘĆ ORAZ OFERT NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ: www.teczanieruchomosci.pl W przypadku zgłoszenia telefonicznego lub wysłania wiadomości przetwarzamy Państwa dane osobowe zgodnie z RODO w celu przedstawienia oferty. Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Tęcza Nieruchomości Rafał Tęcza z siedzibą w 02-595 Warszawa przy ul. Puławskiej 77 lok. U5. Mają Państwo w dowolnym momencie prawo do modyfikacji danych bądź wycofania zgody. Wszelkie wizualizacje wnętrz umieszczone w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie poglądowy. Ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa. LINK DO OFERTY: http://www.teczanieruchomosci.pl/numer/4664 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości