494 000 PLN
262 PLN/m²
SprzedażDziałka
Widzew os. Nowosolna działka budowlana 1885 m2
Łódź • Nowosolna
494 000 PLN
262 PLN/m²
Powierzchnia działki
1885 m²
działka na sprzedaż w Łódź - Nowosolna
Powierzchnia działki
1885 m²
- Wymiary
- Długość: 38, szerokość: 50
- Ogrodzenie
- Nie
Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
- Data dodania
- 19.05.2026
Opis
Na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane w Łodzi na Widzewie (os. Nowosolna)
z pozwoleniem na budowę. W otoczeniu zabudowa domów jednorodzinnych.
Dostępne działki o następujących powierzchniach:
1) pow. 2339 m2
2) pow. 1885 m2
3) pow. 977 m2 - sprzedana
Media:
- woda przy działce (wodociąg po odbiorze)
- gaz z sieci miejskiej przy działce
- prąd w fazie projektowania, możliwość podłączenia prądu budowlanego
Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP),
Uchwała nr LIX/1782/22.
W cenie udziały w drodze wewnętrznej oraz projekt domu dostępny na stronie e-domy . pl
(typ E-285 dla działki 977 m2 oraz E-164A dla działki 2340 m2).
Możliwość uzyskania projektu zamiennego przy zachowaniu parametrów pow. zabudowy.
Oferta bez prowizji
Zapraszamy
Zadzwoń pod numer: +48 793 000 555 tel. kom. i umów się na spotkanie
Nasze oferty znajdziesz na stronie internetowej: banknieruchomosci . net
______________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może podlegać aktualizacji. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.