WynajemMieszkaniePromowane

Na wynajem I 2 pokoje I Idealne dla studentów

Wrocław • Sołtysowicka
3000 PLN
74 PLN/m²
Powierzchnia
40.5 m²
Pokoje
2
Piętro
Piętro 3
Rok budowy
2023
Ogrzewanie
Miejskie
Czynsz
550 PLN
Stan wykończenia
Bardzo wysoki standard
Rynek
Wtórny
Forma własności
Własność
Liczba łazienek
1
Data dodania
17.02.2026
Ostatnia aktualizacja
07.04.2026

Opis

Na wynajem dla 2 studentów | naprzeciwko uczelni | Sołtysowice

Do wynajęcia mieszkanie stworzone pod dwóch studentów: dwa niezależne pokoje, a w każdym własny aneks kuchenny. Dzięki temu możecie mieszkać razem, ale funkcjonować niezależnie (jedzenie, nauka, rytm dnia).

Układ i wnętrze 2 osobne pokoje - po jednym dla każdego lokatora
w każdym pokoju aneks kuchenny - prywatna strefa kuchenna
przedpokój
wspólna łazienka
stan: bardzo dobry
metraż: 40,52 m²
Budynek i otoczenie budynek: 2023 r.
3. piętro, winda
lokalizacja: Wrocław, Sołtysowice
uczelnia naprzeciwko: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu
Koszty i formalności czynsz najmu: 3000 zł/mies.
opłaty administracyjne: 550 zł/mies. kaucja: 3000 zł (1x miesięczny czynsz)
dostępność: od zaraz
Dla kogo
Dla dwóch studentów, którzy chcą mieszkać razem, ale mieć własną przestrzeń i wygodę osobnego aneksu w pokoju.

Zapraszam na prezentację!

Opiekun oferty:
Klaudia Laskowska
+48 577 503 403

Nota prawna:
Opis oferty ma charakter informacyjny, oparty jest na oględzinach nieruchomości oraz informacjach uzyskanych od właściciela. Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.