SprzedażDom

Wyjątkowa willa z basenem na hiszpańskim wybrzeżu

La Torre de la Horradada
610 000 EUR
2824 EUR/m²
Powierzchnia
216 m²
Powierzchnia działki
200 m²
Pokoje
4
Rok budowy
2024
Liczba sypialni
3
Liczba łazienek
3
Data dodania
03.12.2024
Ostatnia aktualizacja
26.06.2025

Opis

LDK Apartments przedstawia luksusowy kompleks Ottawa Luxury Villas - Twoją przystań luksusu w La Torre de la Horadada

Pozwól sobie na wyjątkowy styl życia w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji na hiszpańskim wybrzeżu Costa Blanca.

Ottawa Luxury Villas to inwestycja stworzona z myślą o wymagających klientach, którzy cenią sobie nowoczesny design, komfort oraz prestiż.

Prestiż i komfort w najlepszym wydaniu

Każda z czterech niezależnych willi to synonim luksusu. Prywatny basen wykończony eleganckim gresitem, przestronne solarium z możliwością aranżacji strefy relaksu oraz wykończenia najwyższej jakości zapewnią Ci komfort, na który zasługujesz.

powierzchnia działek: od 197,51 m² do 258,36 m².
powierzchnia zabudowy: aż do 216,30 m², co gwarantuje przestrzeń idealną zarówno do relaksu, jak i przyjmowania gości.
tarasy i solarium: prywatne strefy wypoczynku, zaprojektowane dla maksymalnego komfortu - z miejscem na grilla, sztuczną trawą i widokiem, który zachwyci każdego.

Luksusowe wykończenia i nowoczesne technologie

Każdy detal w tych willach został starannie zaprojektowany, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

nowoczesne wnętrza: kuchnia wyposażona w najwyższej klasy sprzęt AGD (lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna) oraz eleganckie meble kuchenne)
inteligentny dom: steruj oświetleniem i elektroniką za pomocą systemu smart home, wideodomofon oraz instalacja telewizji satelitarnej podnoszą komfort życia;
klimatyzacja kanałowa: system inwerterowy zapewnia optymalną temperaturę przez cały rok;
luksusowe łazienki: kabiny prysznicowe z deszczownicą, wbudowane baterie oraz eleganckie meble łazienkowe.

Wyjątkowa lokalizacja na Costa Blanca

La Torre de la Horadada to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji na hiszpańskim wybrzeżu:
bliskość plaż: ciesz się słońcem i ciepłymi wodami Morza Śródziemnego na wyciągnięcie ręki;
atrakcje i wygody: w pobliżu znajdziesz wykwintne restauracje, bary, centra handlowe oraz pola golfowe - idealne zarówno do wypoczynku, jak i aktywnego stylu życia;
dogodna komunikacja: lotnisko w Alicante i szybki dostęp do głównych dróg sprawiają, że nieruchomość jest świetnym wyborem zarówno na wakacje, jak i całoroczne zamieszkanie.

Dostępność i ceny
• Willa 1A: 3 sypialnie, 3 łazienki, działka 207,59 m² - 610 000 € (dostępna: grudzień 2024).
• Willa 3C: 3 sypialnie, 3 łazienki, działka 216,30 m² - 699 000 € (gotowa do zamieszkania).

Ceny nie zawierają VAT.

Dlaczego Ottawa Luxury Villas?

Ottawa Luxury Villas to więcej niż nieruchomość - to inwestycja w styl życia. Luksusowe wykończenia, inteligentne technologie i prestiżowa lokalizacja sprawiają, że to idealny wybór dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca na świecie.

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację z naszym agentem w Hiszpanii - te wille to połączenie elegancji, komfortu i nowoczesności, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów!

Mapa

La Torre de la Horradada
Otwórz w Google Maps
Opiekun oferty
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Pośrednik
Ldk Nieruchomości • La Torre de la Horradada
Kontakt z agentem
Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Aleksandra Blandzi

Eleganckie mieszkanie z dużym salonem, bez PCC
679 000 PLN
10 609 PLN/m²
Eleganckie mieszkanie z dużym salonem, bez PCC
Zielona Góra · ul. Anny Jagiellonki
64 m²3 pok.Piętro 1/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Piękne, jasne , 3-pok. mieszkania, bez PCC
615 000 PLN
11 988 PLN/m²
Piękne, jasne , 3-pok. mieszkania, bez PCC
Zielona Góra · ul. Łężyca-Ciesielska
51.3 m²3 pok.Piętro 5/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
3 -pok. mieszkanie z dużym balkonem | bez prowizji
649 000 PLN
11 426 PLN/m²
3 -pok. mieszkanie z dużym balkonem | bez prowizji
Zielona Góra · ul. Szlachecka
56.8 m²3 pok.Piętro 4/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Nowe 31 m² z dużym tarasem 0% PCC | bez prowizji
439 000 PLN
14 115 PLN/m²
Nowe 31 m² z dużym tarasem 0% PCC | bez prowizji
Zielona Góra · ul. Szlachecka
31.1 m²2 pok.Piętro 4/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Piękne mieszkanie na Os. Czarkowo w Zielonej Górze
615 000 PLN
10 982 PLN/m²
Piękne mieszkanie na Os. Czarkowo w Zielonej Górze
Zielona Góra
56 m²2 pok.Piętro 4/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Nowe przestronne mieszkanie w eleganckim stylu
615 000 PLN
10 789 PLN/m²
Nowe przestronne mieszkanie w eleganckim stylu
Zielona Góra
57 m²3 pok.Piętro 5/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Piękne mieszkanie na nowym osiedlu
439 000 PLN
14 161 PLN/m²
Piękne mieszkanie na nowym osiedlu
Zielona Góra
31 m²2 pok.Piętro 4/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Duży lokal usługowy z opcją mieszkania | 100 m² |
5000 PLN
50 PLN/m²
Duży lokal usługowy z opcją mieszkania | 100 m² |
Droszków · ul. Zielonogórska
100 m²5 pok.Piętro 1/1
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Działki przy jeziorze pod zabudowę jednorodzinną
95 000 PLN
104 PLN/m²
Działki przy jeziorze pod zabudowę jednorodzinną
Boczów
909 m²
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na Odrę
349 000 PLN
7036 PLN/m²
Przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na Odrę
Krosno Odrzańskie · ul. Piastów
49.6 m²2 pok.Piętro 4/4
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Wyjątkowy dom rodzinny na willowym osiedlu
1 090 000 PLN
7470 PLN/m²
Wyjątkowy dom rodzinny na willowym osiedlu
Krosno Odrzańskie · ul. Kazimierza Odnowiciela
145.9 m²6 pok.518 m²
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Działka inwestycyjna przy strefie przemysłowej
10 201 100 PLN
350 PLN/m²
Działka inwestycyjna przy strefie przemysłowej
Zielona Góra · Nowy Kisielin
29146 m²
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja