SprzedażDziałkaPromowane

Działka inwestycyjna * 4600m2 * powiat strzeliński

Wyszonowice
399 200 PLN
86 PLN/m²
Powierzchnia działki
4613 m²
Data dodania
25.04.2026
Ostatnia aktualizacja
28.04.2026

Opis

Tylko teraz obniżamy cenę o 15.000 zł!
Kupujący nie płaci prowizji!

Piękna działka pod miastem na budowę domu lub prowadzenie działalności gospodarczej.

W miejscowości Wyszonowice, 5 km od Strzelina, mamy na sprzedaż duży teren o powierzchni ponad 46 arów.

Cały teren jest objęty SUiKZP, wg którego nadają się m.in. pod:
- zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (w tym zagrodową)
- zabudowę mieszkaniową wielorodzinną
- zabudowę mieszkaniowo-usługową
- aktywność gospodarczą i usługi publiczne
- hodowlę zwierząt

Do działki prowadzą dwie drogi asfaltowe z obu stron, umożliwiając osobny wjazd i wyjazd.

Teren jest lekko nachylony w kierunki lasów, a od dołu prowadzi ścieżka wśród szpaleru brzóz.
Dzięki oryginalnemu ukształtowaniu teren działka nadaję się na projekt wyjątkowego domu na zboczu.

Malownicze tereny Wzgórz Strzelińskich zapewniają idealne miejsce do aktywnego wypoczynku.

Ta działka już dzisiaj może być Twoja.
Więc nie czekaj, tylko dzwoń i umów się na spotkanie.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.