665 000 PLN
6126 PLN/m²
SprzedażDom
Zabudowa bliźniacza lub dom wolnostojący
Ostrołęka • Wierzbowa
665 000 PLN
6126 PLN/m²
Powierzchnia
108.6 m²
Powierzchnia działki
516 m²
Pokoje
5
Rok budowy
2026
dom na sprzedaż w Ostrołęka
Powierzchnia
108.6 m²
Powierzchnia działki
516 m²
Pokoje
5
Rok budowy
2026
- Data dodania
- 21.05.2026
Opis
Poszukujesz kompaktowego domu z ogródkiem?
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów na Wierzbowej.
Inwestycja Wierzbowa to 12 funkcjonalnych domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej jak również bliźniaczej, które są połączeniem wszelkich zalet mieszkania w domu zaprojektowanym z myślą o wygodzie i bliskim kontakcie z naturą. Nowoczesna architektura budynków wraz z zielonymi terenami wokół tworzą niepowtarzalny charakter i klimat tego miejsca.
Ruszyła sprzedaż II etapu - sprawdź ofertę i kup swój wymarzony dom w atrakcyjnej cenie!
W II etapie inwestycji oferujemy 3 domy w zabudowie wolnostojącej oraz bliźniaczej:
- M1 (wolnostojący) - działka: 666,3 m2 - REZERWACJA
- M2 (bliźniak prawy) - działka: 603,6 m2 - 670.000 zł
- M3 (bliźniak lewy) - działka: 516,1 m2 - 665.000 zł
Podane ceny są kwotami brutto (zawierające podatek VAT). Kupując dom w tej inwestycji nie zapłacisz PCC (2% od wartości nieruchomości, to oszczędność ponad 13.000 zł).
Każdy z domów posiada powierzchnię 108,56 m2 w skład, którego wchodzą dwie kondygnacje.