ОрендаКвартираПромо

квартира в оренду у Wrocław | 1-кімн. | 9,1 m²

Wrocław • Kuźnicza
1 590 PLN
175 PLN/m²
Площа
9.1 m²
Кімнати
1
Поверх
Поверх 3/5
Опалення
Центральне
Комунальні платежі
550 PLN
Дата додавання
07.12.2025
Останнє оновлення
07.04.2026

Опис

1-кімн. квартира в оренду у Wrocław.

Площа становить близько 9,1 m², ціна становить 1 590 PLN, 175 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

Поєднання 9,1 m² та 1 кімнат формує збалансований житловий формат.

Об’єкт розташований у Wrocław, у добре впізнаваній частині міста.

За ціни 1 590 PLN пропозицію можна порівняти зі схожими об’єктами у цьому сегменті.

Квартира може бути цікавою покупцям, які порівнюють житлові об’єкти у Wrocław.

Технічні деталі

  • Опалення: Центральне
  • Форма власності: Własność
  • Кухня: Кухня з вікном
  • Меблювання: Так
  • Поверх: 3/5 поверх

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Zuzanna Juszczyk

комерційна нерухомість на продаж у Szymanów | 2 910 m²
9 500 000 PLN
0 PLN/m²
комерційна нерухомість на продаж у Szymanów | 2 910 m²
Szymanów
2910 m²
Zuzanna Juszczyk
Zuzanna Juszczyk
Агентство
ділянка на продаж у Branice
99 000 PLN
33 PLN/m²
ділянка на продаж у Branice
Branice
2928 m²
Zuzanna Juszczyk
Zuzanna Juszczyk
Агентство
ділянка на продаж у Polakowice
230 000 PLN
209 PLN/m²
ділянка на продаж у Polakowice
Polakowice
1100 m²
Zuzanna Juszczyk
Zuzanna Juszczyk
Агентство
комерційна нерухомість на продаж у Wrocław | 139 m²
950 000 PLN
6 834 PLN/m²
комерційна нерухомість на продаж у Wrocław | 139 m²
Wrocław
139 m²Перший поверх
Zuzanna Juszczyk
Zuzanna Juszczyk
Агентство
комерційна нерухомість на продаж у Wrocław | 59 m²
849 000 PLN
14 389 PLN/m²
комерційна нерухомість на продаж у Wrocław | 59 m²
Wrocław
59 m²Перший поверх
Zuzanna Juszczyk
Zuzanna Juszczyk
Агентство
ділянка на продаж у Chruszczobród
980 000 PLN
58 PLN/m²
ділянка на продаж у Chruszczobród
Chruszczobród
16612 m²
Zuzanna Juszczyk
Zuzanna Juszczyk
Агентство
комерційна нерухомість на продаж у Kędzierzyn-Koźle | 1 200 m²
4 899 990 PLN
4 083 PLN/m²
Kędzierzyn-Koźle
1200 m²
Zuzanna Juszczyk
Zuzanna Juszczyk
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Wrocław | 1 987 m²
27 051 PLN
14 PLN/m²
комерційна нерухомість в оренду у Wrocław | 1 987 m²
Wrocław
1987 m²
Zuzanna Juszczyk
Zuzanna Juszczyk
Агентство
ділянка на продаж у Kędzierzyn-Koźle
790 000 PLN
86 PLN/m²
ділянка на продаж у Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle
9232 m²
Zuzanna Juszczyk
Zuzanna Juszczyk
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Wrocław | 42,3 m²
2 115 PLN
50 PLN/m²
комерційна нерухомість в оренду у Wrocław | 42,3 m²
Wrocław
42.3 m²Поверх 3
Zuzanna Juszczyk
Zuzanna Juszczyk
Агентство
ділянка на продаж у Kędzierzyn-Koźle
299 999 PLN
392 PLN/m²
ділянка на продаж у Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle
765 m²
Zuzanna Juszczyk
Zuzanna Juszczyk
Агентство
комерційна нерухомість на продаж у Wrocław | 333,4 m²
2 499 000 PLN
7 495 PLN/m²
комерційна нерухомість на продаж у Wrocław | 333,4 m²
Wrocław
333.4 m²Поверх 4/5
Zuzanna Juszczyk
Zuzanna Juszczyk
Агентство