







258 000 PLN
6 143 PLN/m²
ПродажКвартира
квартира на продаж у Czechowice-Dziedzice | 2-кімн. | 42 m²
Czechowice-Dziedzice
258 000 PLN
6 143 PLN/m²
Площа
42 m²
Кімнати
2
Поверх
Поверх 2/10
квартира на продаж у Czechowice-Dziedzice | 2-кімн. | 42 m²
Площа
42 m²
Кімнати
2
Поверх
Поверх 2/10
- Ринок
- Вторинний
- Опалення
- Міське опалення
- Стан оздоблення
- Потребує ремонту
- Комунікації
- Інтернет
- Додаткова інформація
- БалконПідвалЛіфт
Будівля та матеріали
Будівля та матеріали
- Тип будівлі
- Багатоквартирний будинок
- Вікна
- Пластикові
- Форма власності
- Кооперативна власність
Додаткова інформація
Додаткова інформація
- Дата додавання
- 20.07.2026
Опис
2-кімн. квартира на продаж у Czechowice-Dziedzice.
Площа становить близько 42 m², ціна становить 258 000 PLN, 6 143 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.
При площі 42 m² і 2 кімнатах квартира має практичне планування для щоденного користування.
Локація у Czechowice-Dziedzice вписує квартиру в чітко визначене міське середовище.
За ціни 258 000 PLN об’єкт можна порівнювати з іншими подібними пропозиціями на локальному ринку.
Квартира може бути цікавою покупцям, які порівнюють житлові об’єкти у Czechowice-Dziedzice.
Карта
Czechowice-Dziedzice
Відкрити в Google MapsВідповідальний за оголошення

Katarzyna Mikołajczak
Рієлтор
VERITAS Nieruchomości • Czechowice-Dziedzice
Зв’язатися з агентом
Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
Зв’язатися з агентом:
OffDeal Alert
Ця пропозиція не ідеальна?
В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.
Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.




