ПродажКвартира

квартира на продаж у Katowice | 2-кімн. | 46 m²

Katowice
210 000 PLN
4 565 PLN/m²
Площа
46 m²
Кімнати
2
Поверх
Поверх 1/1
Дата додавання
19.05.2026

Опис

2-кімн. квартира на продаж у Katowice.

Площа становить близько 46 m², ціна становить 210 000 PLN, 4 565 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

За площі 46 m² і 2 кімнат квартира пропонує зручне планування для повсякденного життя.

Об’єкт розташований у Katowice, у добре впізнаваній частині міста.

За ціни 210 000 PLN пропозицію можна порівняти зі схожими об’єктами у цьому сегменті.

Для покупців міської нерухомості ця квартира може бути доречною для порівняння.

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Marek Wąsik

квартира на продаж у Bytom | 3-кімн. | 48 m²
225 000 PLN
4 688 PLN/m²
квартира на продаж у Bytom | 3-кімн. | 48 m²
Bytom
48 m²3 кім.Поверх 1/10
Marek Wąsik
Marek Wąsik
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Katowice, Kostuchna | 160 m²
4 400 PLN
28 PLN/m²
Katowice · Kostuchna
160 m²
Marek Wąsik
Marek Wąsik
Агентство
6 000 PLN
38 PLN/m²
Katowice · Kostuchna
160 m²
Marek Wąsik
Marek Wąsik
Агентство
квартира на продаж у Bytom | 2-кімн. | 51 m²
249 000 PLN
4 882 PLN/m²
квартира на продаж у Bytom | 2-кімн. | 51 m²
Bytom
51 m²2 кім.Поверх 2/4
Marek Wąsik
Marek Wąsik
Агентство
комерційна нерухомість на продаж у Wolbrom | 4 222 m²
9 200 000 PLN
2 179 PLN/m²
комерційна нерухомість на продаж у Wolbrom | 4 222 m²
Wolbrom
4222 m²
Marek Wąsik
Marek Wąsik
Агентство
квартира на продаж у Zabrze | 2-кімн.
419 000 PLN
квартира на продаж у Zabrze | 2-кімн.
Zabrze
2 кім.Поверх 3/10
Marek Wąsik
Marek Wąsik
Агентство
квартира на продаж у Sosnowiec | 2-кімн. | 39 m²
216 000 PLN
5 538 PLN/m²
квартира на продаж у Sosnowiec | 2-кімн. | 39 m²
Sosnowiec
39 m²2 кім.Поверх 1/4
Marek Wąsik
Marek Wąsik
Агентство
квартира на продаж у Dąbrowa Górnicza | 1-кімн. | 39 m²
180 000 PLN
4 615 PLN/m²
квартира на продаж у Dąbrowa Górnicza | 1-кімн. | 39 m²
Dąbrowa Górnicza
39 m²1 кім.
Marek Wąsik
Marek Wąsik
Агентство
квартира на продаж у Chorzów | 1-кімн. | 25 m²
148 000 PLN
5 920 PLN/m²
квартира на продаж у Chorzów | 1-кімн. | 25 m²
Chorzów
25 m²1 кім.Поверх 5/10
Marek Wąsik
Marek Wąsik
Агентство
квартира на продаж у Dąbrowa Górnicza | 1-кімн. | 39 m²
190 000 PLN
4 872 PLN/m²
квартира на продаж у Dąbrowa Górnicza | 1-кімн. | 39 m²
Dąbrowa Górnicza
39 m²1 кім.
Marek Wąsik
Marek Wąsik
Агентство
квартира на продаж у Bytom | 2-кімн. | 49,2 m²
189 000 PLN
3 841 PLN/m²
квартира на продаж у Bytom | 2-кімн. | 49,2 m²
Bytom
49.2 m²2 кім.Поверх 2/2
Marek Wąsik
Marek Wąsik
Агентство