ПродажКвартира

квартира на продаж у Krosno Odrzańskie | 2-кімн. | 49,6 m²

Krosno Odrzańskie • krośnieński • ul. Piastów
339 000 PLN
6 834 PLN/m²
Площа
49.6 m²
Кімнати
2
Поверх
Поверх 4/4
Рік побудови
1970
Комунікації
Каналізація, Інтернет, Кабельне ТБ, Телефон, Електрика
Кількість спалень
1
Кількість ванних кімнат
1
Кількість туалетів
1
Дата додавання
17.02.2026
Останнє оновлення
13.05.2026

Опис

2-кімн. квартира на продаж у Krosno Odrzańskie, krośnieński.

Площа становить близько 49,6 m², ціна становить 339 000 2, 6 834 2/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

За площі 49,6 m² і 2 кімнат квартира пропонує зручне планування для повсякденного життя.

Квартира розташована у Krosno Odrzańskie, krośnieński.

Рівень ціни 339 000 2 дає зрозумілу основу для порівняння з близькими за параметрами об’єктами.

Пропозиція може зацікавити тих, хто шукає добре розташовану квартиру.

Технічні деталі

  • Опалення: Центральне міське опалення
  • Форма власності: Власність
  • Кухня: Замикається з вікном
  • Меблювання: Так
  • Поверх: 4/4 поверх
  • Рік будівництва: 1970

Карта

ul. Piastów, krośnieński, Krosno Odrzańskie
Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Aleksandra Blandzi

квартира на продаж у Zielona Góra | 3-кімн. | 64 m²
679 000 PLN
10 609 PLN/m²
квартира на продаж у Zielona Góra | 3-кімн. | 64 m²
Zielona Góra · ul. Anny Jagiellonki
64 m²3 кім.Поверх 1/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Агентство
квартира на продаж у Zielona Góra | 3-кімн. | 51,3 m²
615 000 PLN
11 988 PLN/m²
квартира на продаж у Zielona Góra | 3-кімн. | 51,3 m²
Zielona Góra · ul. Łężyca-Ciesielska
51.3 m²3 кім.Поверх 5/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Агентство
квартира на продаж у Zielona Góra | 3-кімн. | 56,8 m²
649 000 PLN
11 426 PLN/m²
квартира на продаж у Zielona Góra | 3-кімн. | 56,8 m²
Zielona Góra · ul. Szlachecka
56.8 m²3 кім.Поверх 4/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Агентство
квартира на продаж у Zielona Góra | 2-кімн. | 31,1 m²
439 000 PLN
14 115 PLN/m²
квартира на продаж у Zielona Góra | 2-кімн. | 31,1 m²
Zielona Góra · ul. Szlachecka
31.1 m²2 кім.Поверх 4/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Агентство
квартира на продаж у Zielona Góra | 2-кімн. | 56 m²
615 000 PLN
10 982 PLN/m²
квартира на продаж у Zielona Góra | 2-кімн. | 56 m²
Zielona Góra
56 m²2 кім.Поверх 4/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Агентство
квартира на продаж у Zielona Góra | 3-кімн. | 57 m²
615 000 PLN
10 789 PLN/m²
квартира на продаж у Zielona Góra | 3-кімн. | 57 m²
Zielona Góra
57 m²3 кім.Поверх 5/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Агентство
квартира на продаж у Zielona Góra | 2-кімн. | 31 m²
439 000 PLN
14 161 PLN/m²
квартира на продаж у Zielona Góra | 2-кімн. | 31 m²
Zielona Góra
31 m²2 кім.Поверх 4/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Droszków | 5-кімн. | 100 m²
5 000 PLN
50 PLN/m²
Droszków · ul. Zielonogórska
100 m²5 кім.Поверх 1/1
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Агентство
ділянка на продаж у Boczów | 909 m²
95 000 PLN
104 PLN/m²
ділянка на продаж у Boczów | 909 m²
Boczów
909 m²
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Агентство
будинок на продаж у Krosno Odrzańskie | 6-кімн. | 145,9 m²
1 090 000 PLN
7 470 PLN/m²
будинок на продаж у Krosno Odrzańskie | 6-кімн. | 145,9 m²
Krosno Odrzańskie · ul. Kazimierza Odnowiciela
145.9 m²6 кім.518 m²
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Агентство
ділянка на продаж у Zielona Góra, Nowy Kisielin | 29 146 m²
10 201 100 PLN
350 PLN/m²
ділянка на продаж у Zielona Góra, Nowy Kisielin | 29 146 m²
Zielona Góra · Nowy Kisielin
29146 m²
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Агентство
ділянка на продаж у Rokitno | 973 m²
149 000 PLN
153 PLN/m²
ділянка на продаж у Rokitno | 973 m²
Rokitno
973 m²
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Агентство