850 000 PLN
17 891 PLN/m²
ПродажКвартира
квартира на продаж у Warszawa, Mokotów | 2-кімн. | 47,51 m²
Warszawa • Mokotów • Bartycka
850 000 PLN
17 891 PLN/m²
Площа
47.5 m²
Кімнати
2
Поверх
Поверх 2/4
Рік побудови
2017
квартира на продаж у Warszawa, Mokotów | 2-кімн. | 47,51 m²
Площа
47.5 m²
Кімнати
2
Поверх
Поверх 2/4
Рік побудови
2017
- Дата додавання
- 11.05.2026
Опис
2-кімн. квартира на продаж у Warszawa, Mokotów.
Площа становить близько 47,51 m², ціна становить 850 000 PLN, 17 891 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.
При площі 47,51 m² і 2 кімнатах квартира має практичне планування для щоденного користування.
Локація у Warszawa, Mokotów вписує квартиру в чітко визначене міське середовище.
За ціни 850 000 PLN об’єкт можна порівнювати з іншими подібними пропозиціями на локальному ринку.
Для покупців міської нерухомості ця квартира може бути доречною для порівняння.
Технічні деталі
- Поверх: 2/4 поверх
- Рік будівництва: 2017
Карта
Bartycka, Mokotów, Warszawa
Відкрити в Google MapsВідповідальний за оголошення

Magdalena Gaś-Sokół
Рієлтор
White Lion Investments • Warszawa
Зв’язатися з агентом
Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert
Ця пропозиція не ідеальна?
В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.
Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.