1 350 000 PLN
31 149 PLN/m²
ПродажКвартираПромо
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн. | 43,34 m²
Wrocław • pl. Jana Pawła II
1 350 000 PLN
31 149 PLN/m²
Площа
43.3 m²
Кімнати
2
Поверх
Поверх 1/4
Рік побудови
1776
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн. | 43,34 m²
Площа
43.3 m²
Кімнати
2
Поверх
Поверх 1/4
Рік побудови
1776
- Опалення
- Центральне
- Комунальні платежі
- 770 PLN
- Кількість ванних кімнат
- 1
- Дата додавання
- 06.03.2026
- Останнє оновлення
- 25.04.2026
Опис
2-кімн. квартира на продаж у Wrocław.
Площа становить близько 43,34 m², ціна становить 1 350 000 PLN, 31 149 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.
За площі 43,34 m² і 2 кімнат квартира пропонує зручне планування для повсякденного життя.
Квартира розташована у Wrocław.
За ціни 1 350 000 PLN об’єкт можна порівнювати з іншими подібними пропозиціями на локальному ринку.
Для покупців міської нерухомості ця квартира може бути доречною для порівняння.
Технічні деталі
- Опалення: Центральне
- Форма власності: Własność
- Кухня: Кухонна ніша
- Меблювання: Так
- Поверх: 1/4 поверх
- Рік будівництва: 1776
pl. Jana Pawła II, Wrocław
Відкрити в Google MapsВідповідальний за оголошення

Patrycja Górecka
Рієлтор
WRO Nieruchomości • Wrocław
Зв’язатися з агентом
Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert
Ця пропозиція не ідеальна?
В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.
Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.