ПродажБудинокПромо

будинок на продаж у Gola | 2-кімн. | 116 m²

Gola
279 000 PLN
2 405 PLN/m²
Площа
116 m²
Площа ділянки
1000 m²
Кімнати
2
Рік побудови
1945
Кількість ванних кімнат
1
Дата додавання
16.12.2025
Останнє оновлення
21.04.2026

Опис

2-кімн. будинок на продаж у Gola.

Площа становить близько 116 m², площа ділянки становить приблизно 1 000 m², ціна становить 279 000 PLN, 2 405 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

За площі близько 116 m² і ділянки приблизно 1 000 m² об’єкт пропонує більш приватний житловий формат.

Локація у Gola дає будинку зрозумілий локальний контекст.

За ціни 279 000 PLN об’єкт можна порівнювати з іншими подібними пропозиціями на локальному ринку.

Будинок може зацікавити покупців, які шукають більше приватності та житлової гнучкості.

Технічні деталі

  • Тип будинку: Двоквартирний будинок
  • Рік будівництва: 1945

Локація та оточення

  • Ліс
  • Парк

Карта

Відповідальний за оголошення
Alicja Izdebska
Alicja Izdebska
Відгуки про агента5.0(1)
Рієлтор
WRO Nieruchomości • Gola
Зв’язатися з агентом
Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Alicja Izdebska

ділянка на продаж у Ludgierzowice
180 000 PLN
163 PLN/m²
ділянка на продаж у Ludgierzowice
Ludgierzowice
1100 m²
Alicja Izdebska
Alicja Izdebska
Відгук про агента 5.0 (1)
Агентство
будинок на продаж у Iwiny | 4-кімн. | 176,53 m²
1 149 999 PLN
6 514 PLN/m²
будинок на продаж у Iwiny | 4-кімн. | 176,53 m²
Iwiny
176.5 m²4 кім.937 m²
Alicja Izdebska
Alicja Izdebska
Відгук про агента 5.0 (1)
Агентство
ділянка на продаж у Borowa
985 000 PLN
212 PLN/m²
ділянка на продаж у Borowa
Borowa
4636 m²
Alicja Izdebska
Alicja Izdebska
Відгук про агента 5.0 (1)
Агентство
будинок на продаж у Januszkowice | 4-кімн. | 110 m²
949 990 PLN
8 636 PLN/m²
будинок на продаж у Januszkowice | 4-кімн. | 110 m²
Januszkowice
110 m²4 кім.3175 m²
Alicja Izdebska
Alicja Izdebska
Відгук про агента 5.0 (1)
Агентство
ділянка на продаж у Januszkowice
1 199 999 PLN
88 PLN/m²
ділянка на продаж у Januszkowice
Januszkowice
13550 m²
Alicja Izdebska
Alicja Izdebska
Відгук про агента 5.0 (1)
Агентство
будинок на продаж у Długołęka | 5-кімн. | 260 m²
1 850 000 PLN
7 115 PLN/m²
будинок на продаж у Długołęka | 5-кімн. | 260 m²
Długołęka
260 m²5 кім.1000 m²
Alicja Izdebska
Alicja Izdebska
Відгук про агента 5.0 (1)
Агентство
ділянка на продаж у Borowa
2 250 000 PLN
199 PLN/m²
ділянка на продаж у Borowa
Borowa
11265 m²
Alicja Izdebska
Alicja Izdebska
Відгук про агента 5.0 (1)
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Borek | 4-кімн. | 161,15 m²
1 850 000 PLN
11 479 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław, Borek | 4-кімн. | 161,15 m²
Wrocław · Borek
161.2 m²4 кім.Поверх 2/3
Alicja Izdebska
Alicja Izdebska
Відгук про агента 5.0 (1)
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Ołbin | 1-кімн. | 35 m²
425 000 PLN
12 142 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław, Ołbin | 1-кімн. | 35 m²
Wrocław · Ołbin
35 m²1 кім.Перший поверх
Alicja Izdebska
Alicja Izdebska
Відгук про агента 5.0 (1)
Агентство