ПродажКвартира

квартира на продаж у Łódź, Śródmieście | 3-кімн. | 73,2 m²

Łódź • Śródmieście • Legionów
779 000 PLN
10 642 PLN/m²
Площа
73.2 m²
Кімнати
3
Поверх
Поверх 1/4
Рік побудови
2012
Ринок
Вторинний
Опалення
Міське опалення
Адміністративна плата
820
Дата додавання
19.05.2026

Опис

3-кімн. квартира на продаж у Łódź, Śródmieście.

Площа становить близько 73,2 m², ціна становить 779 000 PLN, 10 642 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

При площі 73,2 m² і 3 кімнатах квартира має практичне планування для щоденного користування.

Квартира розташована у Łódź, Śródmieście.

Рівень ціни 779 000 PLN дає зрозумілу основу для порівняння з близькими за параметрами об’єктами.

Квартира може бути цікавою покупцям, які порівнюють житлові об’єкти у Łódź, Śródmieście.

Технічні деталі

  • Поверх: 1/4 поверх
  • Рік будівництва: 2012

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Agnieszka Rogula

комерційна нерухомість в оренду у Łódź, Widzew | 66 m²
1 980 PLN
30 PLN/m²
комерційна нерухомість в оренду у Łódź, Widzew | 66 m²
Łódź · Widzew
66 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Łódź, Widzew | 121 m²
3 630 PLN
30 PLN/m²
комерційна нерухомість в оренду у Łódź, Widzew | 121 m²
Łódź · Widzew
121 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Агентство
ділянка на продаж у Łódź, Dolina Łódki | 1 500 m²
600 000 PLN
400 PLN/m²
ділянка на продаж у Łódź, Dolina Łódki | 1 500 m²
Łódź · Dolina Łódki
1500 m²długość: 38.2, szerokość: 49.7
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Агентство
ділянка на продаж у Łódź, Dolina Łódki | 908 m²
454 000 PLN
500 PLN/m²
ділянка на продаж у Łódź, Dolina Łódki | 908 m²
Łódź · Dolina Łódki
908 m²długość: 37.6, szerokość: 24.6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Агентство
ділянка на продаж у Łódź, Dolina Łódki | 925 m²
462 500 PLN
500 PLN/m²
ділянка на продаж у Łódź, Dolina Łódki | 925 m²
Łódź · Dolina Łódki
925 m²długość: 37.6, szerokość: 24.6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Агентство
ділянка на продаж у Łódź, Dolina Łódki | 868 m²
434 000 PLN
500 PLN/m²
ділянка на продаж у Łódź, Dolina Łódki | 868 m²
Łódź · Dolina Łódki
868 m²długość: 36.3, szerokość: 23.9
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Агентство
ділянка на продаж у Łódź, Dolina Łódki | 1 875 m²
712 500 PLN
380 PLN/m²
ділянка на продаж у Łódź, Dolina Łódki | 1 875 m²
Łódź · Dolina Łódki
1875 m²długość: 38.2, szerokość: 49.7
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Агентство
ділянка на продаж у Łódź, Dolina Łódki | 1 127 m²
473 340 PLN
420 PLN/m²
ділянка на продаж у Łódź, Dolina Łódki | 1 127 m²
Łódź · Dolina Łódki
1127 m²długość: 38.2, szerokość: 28.8
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Агентство
квартира на продаж у Łódź, Widzew-Wschód | 2-кімн. | 43,13 m²
424 000 PLN
9 831 PLN/m²
Łódź · Widzew-Wschód
43.1 m²2 кім.Поверх 6/6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Агентство
квартира на продаж у Łódź, Stoki | 2-кімн. | 50,85 m²
499 000 PLN
9 813 PLN/m²
квартира на продаж у Łódź, Stoki | 2-кімн. | 50,85 m²
Łódź · Stoki
50.9 m²2 кім.Перший поверх
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Агентство
квартира в оренду у Łódź, Śródmieście | 2-кімн. | 42 m²
3 200 PLN
76 PLN/m²
квартира в оренду у Łódź, Śródmieście | 2-кімн. | 42 m²
Łódź · Śródmieście
42 m²2 кім.Поверх 4/4
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Pabianice | 90 m²
3 600 PLN
40 PLN/m²
комерційна нерухомість в оренду у Pabianice | 90 m²
Pabianice
90 m²Поверх 1
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Агентство