2 250 000 PLN
26 138 PLN/m²
ПродажКвартира
квартира на продаж у Warszawa, Ochota | 3-кімн. | 86,08 m²
Warszawa • Ochota • Szczęśliwicka
2 250 000 PLN
26 138 PLN/m²
Площа
86.1 m²
Кімнати
3
Поверх
Поверх 5/6
Рік побудови
2017
квартира на продаж у Warszawa, Ochota | 3-кімн. | 86,08 m²
Площа
86.1 m²
Кімнати
3
Поверх
Поверх 5/6
Рік побудови
2017
- Дата додавання
- 11.05.2026
Опис
3-кімн. квартира на продаж у Warszawa, Ochota.
Площа становить близько 86,08 m², ціна становить 2 250 000 PLN, 26 138 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.
При площі 86,08 m² і 3 кімнатах квартира має практичне планування для щоденного користування.
Об’єкт розташований у Warszawa, Ochota, у добре впізнаваній частині міста.
Рівень ціни 2 250 000 PLN дає зрозумілу основу для порівняння з близькими за параметрами об’єктами.
Пропозиція може зацікавити тих, хто шукає добре розташовану квартиру.
Технічні деталі
- Поверх: 5/6 поверх
- Рік будівництва: 2017
Карта
Szczęśliwicka, Ochota, Warszawa
Відкрити в Google MapsВідповідальний за оголошення

Aleksandra Mikołajczuk
Рієлтор
White Lion Investments • Warszawa
Зв’язатися з агентом
Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert
Ця пропозиція не ідеальна?
В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.
Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.