ПродажКвартира

квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.

Wrocław
699 000 PLN
Кімнати
3
Поверх
Поверх 1/1
Рік побудови
2013
Дата додавання
15.05.2026

Опис

3-кімн. квартира на продаж у Wrocław.

ціна становить 699 000 PLN і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

Об’єкт можна розглядати як для власного користування, так і з інвестиційної точки зору.

Квартира розташована у Wrocław.

За ціни 699 000 PLN об’єкт можна порівнювати з іншими подібними пропозиціями на локальному ринку.

Пропозиція може зацікавити тих, хто шукає добре розташовану квартиру.

Технічні деталі

  • Поверх: 1/1 поверх
  • Рік будівництва: 2013

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Схожі пропозиції в цьому районі

квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн. | 54,37 m²
765 000 PLN
14 070 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн. | 54,37 m²
Wrocław
54.4 m²4 кім.Поверх 2/4
Julia Bartczak
Julia Bartczak
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Krzyki, Brochów | 3-кімн. | 59 m²
759 000 PLN
12 864 PLN/m²
Wrocław · Brochów · ul. Tatarska
59 m²3 кім.Поверх 1/2
Sylwester Szymczak
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Psie Pole, Osobowice | 4-кімн. | 78,5 m²
739 000 PLN
9 414 PLN/m²
Wrocław · Osobowice · ul. Bezpieczna
78.5 m²4 кім.Поверх 9/10
Sylwester Szymczak
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Psie Pole, Różanka | 3-кімн. | 57,1 m²
570 000 PLN
9 982 PLN/m²
Wrocław · Różanka · ul. Chorwacka
57.1 m²3 кім.Перший поверх
Damian Oleksiejuk
Damian Oleksiejuk
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.
672 000 PLN
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.
Wrocław
3 кім.Поверх 1/10
Władysław Khadan
Władysław Khadan
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн.
589 000 PLN
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн.
Wrocław
2 кім.Перший поверх
Władysław Khadan
Władysław Khadan
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Fabryczna | 3-кімн. | 61,9 m²
707 000 PLN
11 422 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław, Fabryczna | 3-кімн. | 61,9 m²
Wrocław · Fabryczna
61.9 m²3 кім.Поверх 2
IRMINA JANAS
IRMINA JANAS
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Krzyki | 3-кімн.
600 000 PLN
квартира на продаж у Wrocław, Krzyki | 3-кімн.
Wrocław · Krzyki
3 кім.Перший поверх
IRMINA JANAS
IRMINA JANAS
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Poświętne | 2-кімн. | 41 m²
600 000 PLN
14 634 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław, Poświętne | 2-кімн. | 41 m²
Wrocław · Poświętne
41 m²2 кім.Перший поверх
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн.
642 248 PLN
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн.
Wrocław
2 кім.Поверх 4/8
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
660 000 PLN
квартира на продаж у Wrocław, Stare Miasto | 2-кімн.
Wrocław · Stare Miasto
2 кім.Поверх 4/4
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн. | 85,49 m²
699 000 PLN
8 176 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн. | 85,49 m²
Wrocław
85.5 m²3 кім.Перший поверх
Arkadiusz Buzek
Arkadiusz Buzek
Агентство

Більше оголошень від Rafał Sapała

квартира на продаж у Wrocław, Plac Grunwaldzki | 2-кімн.
1 050 000 PLN
квартира на продаж у Wrocław, Plac Grunwaldzki | 2-кімн.
Wrocław · Plac Grunwaldzki
2 кім.Поверх 3/4
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Śródmieście | 1-кімн.
900 000 PLN
квартира на продаж у Wrocław, Śródmieście | 1-кімн.
Wrocław · Śródmieście
1 кім.Перший поверх
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Poświętne | 2-кімн. | 41 m²
600 000 PLN
14 634 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław, Poświętne | 2-кімн. | 41 m²
Wrocław · Poświętne
41 m²2 кім.Перший поверх
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.
1 862 278 PLN
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.
Wrocław
3 кім.Поверх 3/3
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.
1 670 503 PLN
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.
Wrocław
3 кім.Поверх 3/3
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.
2 093 807 PLN
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.
Wrocław
3 кім.Поверх 3/3
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.
2 094 640 PLN
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.
Wrocław
3 кім.Поверх 3/3
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн.
1 104 139 PLN
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн.
Wrocław
4 кім.Поверх 7/8
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн.
2 766 314 PLN
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн.
Wrocław
4 кім.Поверх 3/3
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн.
642 248 PLN
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн.
Wrocław
2 кім.Поверх 4/8
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Śródmieście | 2-кімн.
1 440 000 PLN
квартира на продаж у Wrocław, Śródmieście | 2-кімн.
Wrocław · Śródmieście
2 кім.Поверх 3/4
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.
911 183 PLN
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.
Wrocław