ПродажКвартира

квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн.

Wrocław
672 000 PLN
Кімнати
3
Поверх
Поверх 1/10
Рік побудови
1975
Ринок
Вторинний
Додаткова інформація
Дата додавання
15.05.2026

Опис

3-кімн. квартира на продаж у Wrocław.

ціна становить 672 000 PLN і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

Об’єкт можна розглядати як для власного користування, так і з інвестиційної точки зору.

Об’єкт розташований у Wrocław, у добре впізнаваній частині міста.

Рівень ціни 672 000 PLN дає зрозумілу основу для порівняння з близькими за параметрами об’єктами.

Пропозиція може зацікавити тих, хто шукає добре розташовану квартиру.

Технічні деталі

  • Поверх: 1/10 поверх
  • Рік будівництва: 1975

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Схожі пропозиції в цьому районі

квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн. | 54,37 m²
765 000 PLN
14 070 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн. | 54,37 m²
Wrocław
54.4 m²4 кім.Поверх 2/4
Julia Bartczak
Julia Bartczak
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Krzyki, Brochów | 3-кімн. | 59 m²
759 000 PLN
12 864 PLN/m²
Wrocław · Brochów · ul. Tatarska
59 m²3 кім.Поверх 1/2
Sylwester Szymczak
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Krzyki, Huby | 2-кімн. | 47,8 m²
519 000 PLN
10 857 PLN/m²
Wrocław · Huby · ul. Nyska
47.8 m²2 кім.Перший поверх
Sylwester Szymczak
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Fabryczna, Grabiszyn | 3-кімн. | 46,8 m²
524 000 PLN
11 196 PLN/m²
Wrocław · Grabiszyn · ul. Inżynierska
46.8 m²3 кім.Поверх 7/10
Sylwester Szymczak
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Psie Pole, Osobowice | 4-кімн. | 78,5 m²
739 000 PLN
9 414 PLN/m²
Wrocław · Osobowice · ul. Bezpieczna
78.5 m²4 кім.Поверх 9/10
Sylwester Szymczak
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Psie Pole, Różanka | 3-кімн. | 57,1 m²
570 000 PLN
9 982 PLN/m²
Wrocław · Różanka · ul. Chorwacka
57.1 m²3 кім.Перший поверх
Damian Oleksiejuk
Damian Oleksiejuk
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн.
589 000 PLN
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн.
Wrocław
2 кім.Перший поверх
Władysław Khadan
Władysław Khadan
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Fabryczna | 3-кімн. | 61,9 m²
707 000 PLN
11 422 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław, Fabryczna | 3-кімн. | 61,9 m²
Wrocław · Fabryczna
61.9 m²3 кім.Поверх 2
IRMINA JANAS
IRMINA JANAS
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Krzyki | 3-кімн.
600 000 PLN
квартира на продаж у Wrocław, Krzyki | 3-кімн.
Wrocław · Krzyki
3 кім.Перший поверх
IRMINA JANAS
IRMINA JANAS
Агентство
квартира на продаж у Wrocław, Poświętne | 2-кімн. | 41 m²
600 000 PLN
14 634 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław, Poświętne | 2-кімн. | 41 m²
Wrocław · Poświętne
41 m²2 кім.Перший поверх
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн.
642 248 PLN
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн.
Wrocław
2 кім.Поверх 4/8
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство
660 000 PLN
квартира на продаж у Wrocław, Stare Miasto | 2-кімн.
Wrocław · Stare Miasto
2 кім.Поверх 4/4
Rafał Sapała
Rafał Sapała
Агентство

Більше оголошень від Władysław Khadan