ПродажБудинокПромо

будинок на продаж у Oleśnica | 3-кімн. | 71,7 m²

Oleśnica
550 000 PLN
7 670 PLN/m²
Площа
71.7 m²
Площа ділянки
120 m²
Кімнати
3
Рік побудови
2024
Кількість ванних кімнат
2
Кількість туалетів
1
Дата додавання
10.09.2024
Останнє оновлення
07.04.2026

Опис

3-кімн. будинок на продаж у Oleśnica.

Площа становить близько 71,7 m², площа ділянки становить приблизно 120 m², ціна становить 550 000 PLN, 7 670 PLN/m² і об’єкт пропонується на первинному ринку.

За площі близько 71,7 m² і ділянки приблизно 120 m² об’єкт пропонує більш приватний житловий формат.

Локація у Oleśnica дає будинку зрозумілий локальний контекст.

За ціни 550 000 PLN об’єкт можна порівнювати з іншими подібними пропозиціями на локальному ринку.

Будинок може зацікавити покупців, які шукають більше приватності та житлової гнучкості.

Технічні деталі

  • Тип будинку: Таунхаус
  • Рік будівництва: 2024

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Marcin Biadala

будинок на продаж у Oleśnica | 4-кімн. | 111,4 m²
1 095 000 PLN
9 829 PLN/m²
будинок на продаж у Oleśnica | 4-кімн. | 111,4 m²
Oleśnica
111.4 m²4 кім.192 m²
Marcin Biadala
Marcin Biadala
Агентство
ділянка на продаж у Jesiona, Jesionka
420 000 PLN
200 PLN/m²
ділянка на продаж у Jesiona, Jesionka
Jesiona · Jesionka
2100 m²
Marcin Biadala
Marcin Biadala
Агентство
ділянка на продаж у Wińsko
115 830 PLN
99 PLN/m²
ділянка на продаж у Wińsko
Wińsko
1170 m²
Marcin Biadala
Marcin Biadala
Агентство
ділянка на продаж у Oborniki Śląskie
948 000 PLN
141 PLN/m²
ділянка на продаж у Oborniki Śląskie
Oborniki Śląskie
6714 m²
Marcin Biadala
Marcin Biadala
Агентство
ділянка на продаж у Oborniki Śląskie
399 000 PLN
148 PLN/m²
ділянка на продаж у Oborniki Śląskie
Oborniki Śląskie
2680 m²
Marcin Biadala
Marcin Biadala
Агентство
ділянка на продаж у Oborniki Śląskie
549 000 PLN
136 PLN/m²
ділянка на продаж у Oborniki Śląskie
Oborniki Śląskie
4034 m²
Marcin Biadala
Marcin Biadala
Агентство
комерційна нерухомість на продаж у Oborniki Śląskie | 1 669 m²
5 500 000 PLN
3 295 PLN/m²
Oborniki Śląskie
1669 m²
Marcin Biadala
Marcin Biadala
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Oborniki Śląskie | 1 669 m²
28 373 PLN
17 PLN/m²
Oborniki Śląskie
1669 m²
Marcin Biadala
Marcin Biadala
Агентство
квартира на продаж у Ratowice | 4-кімн. | 116 m²
496 000 PLN
4 275 PLN/m²
квартира на продаж у Ratowice | 4-кімн. | 116 m²
Ratowice
116 m²4 кім.Перший поверх
Marcin Biadala
Marcin Biadala
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Uraz | 115 m²
4 000 PLN
35 PLN/m²
комерційна нерухомість в оренду у Uraz | 115 m²
Uraz
115 m²
Marcin Biadala
Marcin Biadala
Агентство
ділянка на продаж у Wrocław
1 292 900 PLN
362 PLN/m²
ділянка на продаж у Wrocław
Wrocław
3565 m²
Marcin Biadala
Marcin Biadala
Агентство
квартира на продаж у Sobótka | 3-кімн. | 82,69 m²
595 000 PLN
7 195 PLN/m²
квартира на продаж у Sobótka | 3-кімн. | 82,69 m²
Sobótka
82.7 m²3 кім.Перший поверх
Marcin Biadala
Marcin Biadala
Агентство