389 999 PLN
7 800 PLN/m²
ПродажКвартира
квартира на продаж у Kielce, Centrum | 3-кімн. | 50 m²
Kielce • Centrum • Grunwaldzka
389 999 PLN
7 800 PLN/m²
Площа
50 m²
Кімнати
3
Поверх
Поверх 2/3
Рік побудови
1975
квартира на продаж у Kielce, Centrum | 3-кімн. | 50 m²
Площа
50 m²
Кімнати
3
Поверх
Поверх 2/3
Рік побудови
1975
- Ринок
- Вторинний
- Опалення
- Міське опалення
- Адміністративна плата
- 600
- Безпека
- Протизламні двері / вікнаДомофон / відеодомофон
Додаткова інформація
Додаткова інформація
- Дата додавання
- 22.05.2026
Опис
3-кімн. квартира на продаж у Kielce, Centrum.
Площа становить близько 50 m², ціна становить 389 999 PLN, 7 800 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.
За площі 50 m² і 3 кімнат квартира пропонує зручне планування для повсякденного життя.
Об’єкт розташований у Kielce, Centrum, у добре впізнаваній частині міста.
За ціни 389 999 PLN пропозицію можна порівняти зі схожими об’єктами у цьому сегменті.
Для покупців міської нерухомості ця квартира може бути доречною для порівняння.
Технічні деталі
- Поверх: 2/3 поверх
- Рік будівництва: 1975
Карта
Grunwaldzka, Centrum, Kielce
Відкрити в Google MapsВідповідальний за оголошення

Martyna Grubert
Рієлтор
igloo nieruchomosci • Kielce
Зв’язатися з агентом
Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert
Ця пропозиція не ідеальна?
В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.
Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.