ПродажКвартира

квартира на продаж у Kielce | 4-кімн. | 107 m²

Kielce • Zgoda
1 870 000 PLN
17 477 PLN/m²
Площа
107 m²
Кімнати
4
Поверх
Поверх 4/4
Рік побудови
2010
Ринок
Вторинний
Опалення
Газове опалення
Адміністративна плата
700
Дата додавання
22.05.2026

Опис

4-кімн. квартира на продаж у Kielce.

Площа становить близько 107 m², ціна становить 1 870 000 PLN, 17 477 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

При площі 107 m² і 4 кімнатах квартира має практичне планування для щоденного користування.

Локація у Kielce вписує квартиру в чітко визначене міське середовище.

За ціни 1 870 000 PLN об’єкт можна порівнювати з іншими подібними пропозиціями на локальному ринку.

Квартира може бути цікавою покупцям, які порівнюють житлові об’єкти у Kielce.

Технічні деталі

  • Поверх: 4/4 поверх
  • Рік будівництва: 2010

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Nikodem Lazarek

квартира на продаж у Kielce | 2-кімн. | 42 m²
385 000 PLN
9 167 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce | 2-кімн. | 42 m²
Kielce
42 m²2 кім.Поверх 1/4
Nikodem Lazarek
Nikodem Lazarek
Агентство
квартира на продаж у Kielce | 1-кімн. | 31 m²
299 999 PLN
9 677 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce | 1-кімн. | 31 m²
Kielce
31 m²1 кім.Поверх 7/10
Nikodem Lazarek
Nikodem Lazarek
Агентство
квартира на продаж у Kielce | 2-кімн. | 49 m²
480 000 PLN
9 796 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce | 2-кімн. | 49 m²
Kielce
49 m²2 кім.Поверх 1/3
Nikodem Lazarek
Nikodem Lazarek
Агентство
квартира на продаж у Kielce | 2-кімн. | 58 m²
630 000 PLN
10 862 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce | 2-кімн. | 58 m²
Kielce
58 m²2 кім.Поверх 4/4
Nikodem Lazarek
Nikodem Lazarek
Агентство
квартира в оренду у Kielce | 2-кімн. | 35 m²
1 000 PLN
29 PLN/m²
квартира в оренду у Kielce | 2-кімн. | 35 m²
Kielce
35 m²2 кім.Поверх 1/10
Nikodem Lazarek
Nikodem Lazarek
Агентство
квартира на продаж у Kielce | 2-кімн. | 46 m²
389 000 PLN
8 457 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce | 2-кімн. | 46 m²
Kielce
46 m²2 кім.Поверх 2/3
Nikodem Lazarek
Nikodem Lazarek
Агентство
квартира на продаж у Kielce | 2-кімн. | 31 m²
259 000 PLN
8 355 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce | 2-кімн. | 31 m²
Kielce
31 m²2 кім.Поверх 3/4
Nikodem Lazarek
Nikodem Lazarek
Агентство
ділянка на продаж у Grzymałków | 7 400 m²
309 000 PLN
42 PLN/m²
ділянка на продаж у Grzymałków | 7 400 m²
Grzymałków
7400 m²długość: bd, szerokość: bd
Nikodem Lazarek
Nikodem Lazarek
Агентство
квартира на продаж у Kielce | 2-кімн. | 37,3 m²
259 000 PLN
6 944 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce | 2-кімн. | 37,3 m²
Kielce
37.3 m²2 кім.Поверх 4/4
Nikodem Lazarek
Nikodem Lazarek
Агентство
квартира на продаж у Kielce | 2-кімн. | 35,7 m²
255 000 PLN
7 143 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce | 2-кімн. | 35,7 m²
Kielce
35.7 m²2 кім.Поверх 9/10
Nikodem Lazarek
Nikodem Lazarek
Агентство
квартира на продаж у Kielce | 3-кімн. | 54,5 m²
339 000 PLN
6 220 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce | 3-кімн. | 54,5 m²
Kielce
54.5 m²3 кім.Поверх 4/4
Nikodem Lazarek
Nikodem Lazarek
Агентство
квартира на продаж у Kielce | 3-кімн. | 55 m²
489 000 PLN
8 891 PLN/m²
квартира на продаж у Kielce | 3-кімн. | 55 m²
Kielce
55 m²3 кім.Поверх 2/4
Nikodem Lazarek
Nikodem Lazarek
Агентство