ПродажБудинок

будинок на продаж у Piątnica Włościańska | 4-кімн. | 136,07 m²

Piątnica Włościańska • Włościańska
645 000 PLN
4 740 PLN/m²
Площа
136.1 m²
Площа ділянки
400 m²
Кімнати
4
Рік побудови
2026
Дата додавання
21.05.2026

Опис

4-кімн. будинок на продаж у Piątnica Włościańska.

Площа становить близько 136,07 m², площа ділянки становить приблизно 400 m², ціна становить 645 000 PLN, 4 740 PLN/m² і об’єкт пропонується на первинному ринку.

Будинок поєднує приблизно 136,07 m² внутрішнього простору з ділянкою близько 400 m².

Локація у Piątnica Włościańska дає будинку зрозумілий локальний контекст.

За ціни 645 000 PLN пропозицію можна порівняти зі схожими об’єктами у цьому сегменті.

Об’єкт може бути доречним для тих, хто шукає житловий формат у чітко визначеній локації.

Карта

Włościańska, Piątnica Włościańska
Відкрити в Google Maps
Відповідальний за оголошення
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Рієлтор
GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI • Piątnica Włościańska
Зв’язатися з агентом
Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Tomasz Góralczyk

ділянка на продаж у Śniadowo | 1 602 m²
159 000 PLN
99 PLN/m²
ділянка на продаж у Śniadowo | 1 602 m²
Śniadowo
1602 m²długość: 75, szerokość: 21
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Агентство
ділянка на продаж у Pniewo | 12 210 m²
79 000 PLN
6 PLN/m²
ділянка на продаж у Pniewo | 12 210 m²
Pniewo
12210 m²długość: 230, szerokość: 53
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Агентство
ділянка на продаж у Pniewo | 16 200 m²
98 000 PLN
6 PLN/m²
ділянка на продаж у Pniewo | 16 200 m²
Pniewo
16200 m²długość: 335, szerokość: 48
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Агентство
ділянка на продаж у Pniewo | 22 260 m²
80 000 PLN
4 PLN/m²
ділянка на продаж у Pniewo | 22 260 m²
Pniewo
22260 m²długość: 180, szerokość: 126
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Агентство
будинок на продаж у Pniewo | 3-кімн. | 200 m²
390 000 PLN
1 950 PLN/m²
будинок на продаж у Pniewo | 3-кімн. | 200 m²
Pniewo
200 m²3 кім.8700 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Koziki | 800 m²
16 000 PLN
20 PLN/m²
комерційна нерухомість в оренду у Koziki | 800 m²
Koziki
800 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Агентство
ділянка на продаж у Bronowo | 8 364 m²
418 000 PLN
50 PLN/m²
ділянка на продаж у Bronowo | 8 364 m²
Bronowo
8364 m²długość: 190, szerokość: 130
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Агентство
комерційна нерухомість на продаж у Przytuły | 175 m²
1 799 000 PLN
10 280 PLN/m²
комерційна нерухомість на продаж у Przytuły | 175 m²
Przytuły
175 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Агентство
ділянка на продаж у Przytuły-Las | 35 608 m²
1 799 000 PLN
51 PLN/m²
ділянка на продаж у Przytuły-Las | 35 608 m²
Przytuły-Las
35608 m²długość: 375, szerokość: 95
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Агентство
ділянка на продаж у Stare Kupiski | 950 m²
149 000 PLN
157 PLN/m²
ділянка на продаж у Stare Kupiski | 950 m²
Stare Kupiski
950 m²długość: 39.5, szerokość: 24
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Агентство
ділянка на продаж у Zosin | 1 500 m²
210 000 PLN
140 PLN/m²
ділянка на продаж у Zosin | 1 500 m²
Zosin
1500 m²długość: 53, szerokość: 28
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Агентство
будинок на продаж у Śniadowo | 6-кімн. | 379 m²
549 000 PLN
1 449 PLN/m²
будинок на продаж у Śniadowo | 6-кімн. | 379 m²
Śniadowo
379 m²6 кім.1068 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Агентство