ПродажБудинокПромо

будинок на продаж у Siedlec | 4-кімн. | 250 m²

Siedlec
1 250 000 PLN
5 000 PLN/m²
Площа
250 m²
Площа ділянки
1402 m²
Кімнати
4
Рік побудови
1930
Кількість ванних кімнат
1
Кількість туалетів
1
Дата додавання
03.02.2026
Останнє оновлення
02.03.2026

Опис

4-кімн. будинок на продаж у Siedlec.

Площа становить близько 250 m², площа ділянки становить приблизно 1 402 m², ціна становить 1 250 000 PLN, 5 000 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

За площі близько 250 m² і ділянки приблизно 1 402 m² об’єкт пропонує більш приватний житловий формат.

Будинок розташований у Siedlec.

За ціни 1 250 000 PLN пропозицію можна порівняти зі схожими об’єктами у цьому сегменті.

Об’єкт може бути доречним для тих, хто шукає житловий формат у чітко визначеній локації.

Технічні деталі

  • Тип будинку: Окремий будинок
  • Рік будівництва: 1930

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Marcin Piwowar

ділянка на продаж у Szczodre
960 000 PLN
422 PLN/m²
ділянка на продаж у Szczodre
Szczodre
2270 m²
Marcin Piwowar
Marcin Piwowar
Агентство
будинок на продаж у Kobierzyce | 5-кімн. | 149 m²
849 000 PLN
5 697 PLN/m²
будинок на продаж у Kobierzyce | 5-кімн. | 149 m²
Kobierzyce
149 m²5 кім.88 m²
Marcin Piwowar
Marcin Piwowar
Агентство
ділянка на продаж у Błonie
230 000 PLN
216 PLN/m²
ділянка на продаж у Błonie
Błonie
1063 m²
Marcin Piwowar
Marcin Piwowar
Агентство
будинок на продаж у Kuklice | 3-кімн. | 90,9 m²
685 000 PLN
7 139 PLN/m²
будинок на продаж у Kuklice | 3-кімн. | 90,9 m²
Kuklice
90.9 m²3 кім.191 m²
Marcin Piwowar
Marcin Piwowar
Агентство
комерційна нерухомість на продаж у Wrocław, Różanka | 16,5 m²
110 000 PLN
6 666 PLN/m²
Wrocław · Różanka
16.5 m²Перший поверх
Marcin Piwowar
Marcin Piwowar
Агентство
квартира на продаж у Karpacz | 5-кімн. | 85 m²
1 200 000 PLN
14 117 PLN/m²
квартира на продаж у Karpacz | 5-кімн. | 85 m²
Karpacz
85 m²5 кім.
Marcin Piwowar
Marcin Piwowar
Агентство
ділянка на продаж у Grodzanów
110 000 PLN
110 PLN/m²
ділянка на продаж у Grodzanów
Grodzanów
1000 m²
Marcin Piwowar
Marcin Piwowar
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн. | 62,57 m²
625 000 PLN
9 988 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 2-кімн. | 62,57 m²
Wrocław
62.6 m²2 кім.Перший поверх
Marcin Piwowar
Marcin Piwowar
Агентство
квартира на продаж у Miłoszyce | 3-кімн. | 52,33 m²
460 000 PLN
8 790 PLN/m²
квартира на продаж у Miłoszyce | 3-кімн. | 52,33 m²
Miłoszyce
52.3 m²3 кім.Поверх 1
Marcin Piwowar
Marcin Piwowar
Агентство
будинок на продаж у Miłoszyce | 4-кімн. | 131 m²
845 000 PLN
6 450 PLN/m²
будинок на продаж у Miłoszyce | 4-кімн. | 131 m²
Miłoszyce
131 m²4 кім.530 m²
Marcin Piwowar
Marcin Piwowar
Агентство
квартира на продаж у Miłoszyce | 3-кімн. | 47 m²
475 000 PLN
10 106 PLN/m²
квартира на продаж у Miłoszyce | 3-кімн. | 47 m²
Miłoszyce
47 m²3 кім.Перший поверх
Marcin Piwowar
Marcin Piwowar
Агентство
будинок на продаж у Kiełczów | 5-кімн. | 129 m²
1 349 000 PLN
10 457 PLN/m²
будинок на продаж у Kiełczów | 5-кімн. | 129 m²
Kiełczów
129 m²5 кім.360 m²
Marcin Piwowar
Marcin Piwowar
Агентство