ПродажБудинок

будинок на продаж у Okrągłe | 5-кімн. | 190 m²

Okrągłe
899 000 PLN
4 732 PLN/m²
Площа
190 m²
Площа ділянки
1566 m²
Кімнати
5
Рік побудови
2024
Дата додавання
21.05.2026

Опис

5-кімн. будинок на продаж у Okrągłe.

Площа становить близько 190 m², площа ділянки становить приблизно 1 566 m², ціна становить 899 000 PLN, 4 732 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

Поєднання 190 m² житлової площі та ділянки близько 1 566 m² створює практичну житлову структуру.

Об’єкт розташований у Okrągłe, у чітко визначеній житловій зоні.

Рівень ціни 899 000 PLN дає зрозумілу основу для порівняння з близькими за параметрами об’єктами.

Для покупців сімейної нерухомості цей будинок може бути практичним варіантом.

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Rafał Matelak

квартира на продаж у Giżycko | 3-кімн. | 87,7 m²
499 000 PLN
5 690 PLN/m²
квартира на продаж у Giżycko | 3-кімн. | 87,7 m²
Giżycko
87.7 m²3 кім.Перший поверх
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Агентство
ділянка на продаж у Gajewo | 1 263 m²
230 000 PLN
182 PLN/m²
ділянка на продаж у Gajewo | 1 263 m²
Gajewo
1263 m²długość: 53, szerokość: 34
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Агентство
ділянка на продаж у Rydzewo | 11 212 m²
1 300 000 PLN
116 PLN/m²
ділянка на продаж у Rydzewo | 11 212 m²
Rydzewo
11212 m²długość: bd, szerokość: bd
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Агентство
ділянка на продаж у Dziubiele | 59 763 m²
637 000 PLN
11 PLN/m²
ділянка на продаж у Dziubiele | 59 763 m²
Dziubiele
59763 m²długość: 280, szerokość: 102
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Агентство
ділянка на продаж у Gajewo | 2 262 m²
385 000 PLN
170 PLN/m²
ділянка на продаж у Gajewo | 2 262 m²
Gajewo
2262 m²długość: 80, szerokość: 38
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Агентство
ділянка на продаж у Leśniki | 1 464 m²
209 000 PLN
143 PLN/m²
ділянка на продаж у Leśniki | 1 464 m²
Leśniki
1464 m²długość: 51, szerokość: 29
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Агентство
квартира на продаж у Giżycko | 2-кімн. | 26,35 m²
375 000 PLN
14 231 PLN/m²
квартира на продаж у Giżycko | 2-кімн. | 26,35 m²
Giżycko
26.4 m²2 кім.Поверх 1/1
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Агентство
ділянка на продаж у Prawdowo | 3 002 m²
129 086 PLN
43 PLN/m²
ділянка на продаж у Prawdowo | 3 002 m²
Prawdowo
3002 m²długość: 80, szerokość: 35
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Агентство
ділянка на продаж у Kaczory | 861 m²
258 300 PLN
300 PLN/m²
ділянка на продаж у Kaczory | 861 m²
Kaczory
861 m²długość: 43, szerokość: 23
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Агентство
ділянка на продаж у Kruklanki | 33 859 m²
220 000 PLN
6 PLN/m²
ділянка на продаж у Kruklanki | 33 859 m²
Kruklanki
33859 m²długość: bd, szerokość: bd
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Агентство
ділянка на продаж у Ruciane-Nida | 10 000 m²
750 000 PLN
75 PLN/m²
ділянка на продаж у Ruciane-Nida | 10 000 m²
Ruciane-Nida
10000 m²długość: 170, szerokość: 63
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Агентство
ділянка на продаж у Nowe Sołdany | 3 000 m²
240 000 PLN
80 PLN/m²
ділянка на продаж у Nowe Sołdany | 3 000 m²
Nowe Sołdany
3000 m²długość: 60, szerokość: 50
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Агентство