ПродажБудинокПромо

будинок на продаж у Trzcinica | 5-кімн. | 230 m²

Trzcinica
1 550 000 PLN
5 865 PLN/m²
Площа
230 m²
Площа ділянки
2200 m²
Кімнати
5
Рік побудови
2021
Кількість ванних кімнат
2
Дата додавання
03.02.2026
Останнє оновлення
07.04.2026

Опис

5-кімн. будинок на продаж у Trzcinica.

Площа становить близько 230 m², площа ділянки становить приблизно 2 200 m², ціна становить 1 550 000 PLN, 5 865 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

Поєднання 230 m² житлової площі та ділянки близько 2 200 m² створює практичну житлову структуру.

Об’єкт розташований у Trzcinica, у чітко визначеній житловій зоні.

За ціни 1 550 000 PLN об’єкт можна порівнювати з іншими подібними пропозиціями на локальному ринку.

Будинок може зацікавити покупців, які шукають більше приватності та житлової гнучкості.

Технічні деталі

  • Тип будинку: Окремий будинок
  • Рік будівництва: 2021

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Witold Martyniak

квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн. | 69,5 m²
899 000 PLN
12 935 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн. | 69,5 m²
Wrocław
69.5 m²3 кім.Перший поверх
Witold Martyniak
Witold Martyniak
Агентство
будинок на продаж у Byków | 5-кімн. | 110 m²
825 000 PLN
7 500 PLN/m²
будинок на продаж у Byków | 5-кімн. | 110 m²
Byków
110 m²5 кім.1109 m²
Witold Martyniak
Witold Martyniak
Агентство
ділянка на продаж у Szewce
4 400 000 PLN
400 PLN/m²
ділянка на продаж у Szewce
Szewce
11000 m²
Witold Martyniak
Witold Martyniak
Агентство
ділянка на продаж у Szewce
1 920 450 PLN
350 PLN/m²
ділянка на продаж у Szewce
Szewce
5487 m²
Witold Martyniak
Witold Martyniak
Агентство
будинок на продаж у Jenkowice | 4-кімн. | 86,53 m²
899 000 PLN
10 389 PLN/m²
будинок на продаж у Jenkowice | 4-кімн. | 86,53 m²
Jenkowice
86.5 m²4 кім.300 m²
Witold Martyniak
Witold Martyniak
Агентство
ділянка на продаж у Jary
219 000 PLN
219 PLN/m²
ділянка на продаж у Jary
Jary
1000 m²
Witold Martyniak
Witold Martyniak
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн. | 101 m²
925 000 PLN
9 158 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 4-кімн. | 101 m²
Wrocław
101 m²4 кім.Поверх 4/4
Witold Martyniak
Witold Martyniak
Агентство
будинок на продаж у Szymonków | 6-кімн. | 308 m²
450 000 PLN
1 461 PLN/m²
будинок на продаж у Szymonków | 6-кімн. | 308 m²
Szymonków
308 m²6 кім.8087 m²
Witold Martyniak
Witold Martyniak
Агентство
ділянка на продаж у Pakosławsko
693 000 PLN
30 PLN/m²
ділянка на продаж у Pakosławsko
Pakosławsko
23100 m²
Witold Martyniak
Witold Martyniak
Агентство
комерційна нерухомість на продаж у Wrocław | 40,15 m²
499 000 PLN
12 428 PLN/m²
комерційна нерухомість на продаж у Wrocław | 40,15 m²
Wrocław
40.1 m²Перший поверх
Witold Martyniak
Witold Martyniak
Агентство
будинок на продаж у Kiełczówek | 4-кімн. | 125 m²
999 000 PLN
7 992 PLN/m²
будинок на продаж у Kiełczówek | 4-кімн. | 125 m²
Kiełczówek
125 m²4 кім.110 m²
Witold Martyniak
Witold Martyniak
Агентство
квартира в оренду у Wrocław | 1-кімн. | 33,6 m²
3 000 PLN
89 PLN/m²
квартира в оренду у Wrocław | 1-кімн. | 33,6 m²
Wrocław
33.6 m²1 кім.Поверх 5/5
Witold Martyniak
Witold Martyniak
Агентство