1 199 000 PLN
12 637 PLN/m²
ПродажБудинок
будинок на продаж у Młynowo | 5-кімн. | 94,88 m²
Młynowo
1 199 000 PLN
12 637 PLN/m²
Площа
94.9 m²
Площа ділянки
7194 m²
Кімнати
5
Рік побудови
2025
будинок на продаж у Młynowo | 5-кімн. | 94,88 m²
Площа
94.9 m²
Площа ділянки
7194 m²
Кімнати
5
Рік побудови
2025
- Дата додавання
- 21.05.2026
Опис
5-кімн. будинок на продаж у Młynowo.
Площа становить близько 94,88 m², площа ділянки становить приблизно 7 194 m², ціна становить 1 199 000 PLN, 12 637 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.
Поєднання 94,88 m² житлової площі та ділянки близько 7 194 m² створює практичну житлову структуру.
Об’єкт розташований у Młynowo, у чітко визначеній житловій зоні.
За ціни 1 199 000 PLN пропозицію можна порівняти зі схожими об’єктами у цьому сегменті.
Об’єкт може бути доречним для тих, хто шукає житловий формат у чітко визначеній локації.
Карта
Młynowo
Відкрити в Google MapsВідповідальний за оголошення

Sławomir Wolski
Рієлтор
GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI • Młynowo
Зв’язатися з агентом
Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert
Ця пропозиція не ідеальна?
В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.
Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.