ПродажБудинок

будинок на продаж у Krosno Odrzańskie | 6-кімн. | 145,9 m²

Krosno Odrzańskie • krośnieński • ul. Kazimierza Odnowiciela
1 090 000 PLN
7 470 PLN/m²
Площа
145.9 m²
Площа ділянки
518 m²
Кімнати
6
Рік побудови
2009
Кількість спалень
4
Кількість ванних кімнат
3
Будівля та матеріали
Тип будинку
Окремо стоячий
Тип вікон
ПВХ
Додаткова інформація
Дата додавання
08.01.2026
Останнє оновлення
12.05.2026

Опис

6-кімн. будинок на продаж у Krosno Odrzańskie, krośnieński.

Площа становить близько 145,9 m², площа ділянки становить приблизно 518 m², ціна становить 1 090 000 2, 7 470 2/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

Поєднання 145,9 m² житлової площі та ділянки близько 518 m² створює практичну житлову структуру.

Будинок розташований у Krosno Odrzańskie, krośnieński.

За ціни 1 090 000 2 об’єкт можна порівнювати з іншими подібними пропозиціями на локальному ринку.

Будинок може зацікавити покупців, які шукають більше приватності та житлової гнучкості.

Карта

ul. Kazimierza Odnowiciela, krośnieński, Krosno Odrzańskie
Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Aleksandra Blandzi

квартира на продаж у Zielona Góra | 3-кімн. | 64 m²
679 000 PLN
10 609 PLN/m²
квартира на продаж у Zielona Góra | 3-кімн. | 64 m²
Zielona Góra · ul. Anny Jagiellonki
64 m²3 кім.Поверх 1/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Агентство
квартира на продаж у Zielona Góra | 3-кімн. | 51,3 m²
615 000 PLN
11 988 PLN/m²
квартира на продаж у Zielona Góra | 3-кімн. | 51,3 m²
Zielona Góra · ul. Łężyca-Ciesielska
51.3 m²3 кім.Поверх 5/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Агентство
квартира на продаж у Zielona Góra | 3-кімн. | 56,8 m²
649 000 PLN
11 426 PLN/m²
квартира на продаж у Zielona Góra | 3-кімн. | 56,8 m²
Zielona Góra · ul. Szlachecka
56.8 m²3 кім.Поверх 4/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Агентство
квартира на продаж у Zielona Góra | 2-кімн. | 31,1 m²
439 000 PLN
14 115 PLN/m²
квартира на продаж у Zielona Góra | 2-кімн. | 31,1 m²
Zielona Góra · ul. Szlachecka
31.1 m²2 кім.Поверх 4/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Агентство
квартира на продаж у Zielona Góra | 2-кімн. | 56 m²
615 000 PLN
10 982 PLN/m²
квартира на продаж у Zielona Góra | 2-кімн. | 56 m²
Zielona Góra
56 m²2 кім.Поверх 4/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Агентство
квартира на продаж у Zielona Góra | 3-кімн. | 57 m²
615 000 PLN
10 789 PLN/m²
квартира на продаж у Zielona Góra | 3-кімн. | 57 m²
Zielona Góra
57 m²3 кім.Поверх 5/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Агентство
квартира на продаж у Zielona Góra | 2-кімн. | 31 m²
439 000 PLN
14 161 PLN/m²
квартира на продаж у Zielona Góra | 2-кімн. | 31 m²
Zielona Góra
31 m²2 кім.Поверх 4/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Агентство
комерційна нерухомість в оренду у Droszków | 5-кімн. | 100 m²
5 000 PLN
50 PLN/m²
Droszków · ul. Zielonogórska
100 m²5 кім.Поверх 1/1
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Агентство
ділянка на продаж у Boczów | 909 m²
95 000 PLN
104 PLN/m²
ділянка на продаж у Boczów | 909 m²
Boczów
909 m²
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Агентство
квартира на продаж у Krosno Odrzańskie | 2-кімн. | 49,6 m²
339 000 PLN
6 834 PLN/m²
квартира на продаж у Krosno Odrzańskie | 2-кімн. | 49,6 m²
Krosno Odrzańskie · ul. Piastów
49.6 m²2 кім.Поверх 4/4
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Агентство
ділянка на продаж у Zielona Góra, Nowy Kisielin | 29 146 m²
10 201 100 PLN
350 PLN/m²
ділянка на продаж у Zielona Góra, Nowy Kisielin | 29 146 m²
Zielona Góra · Nowy Kisielin
29146 m²
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Агентство
ділянка на продаж у Rokitno | 973 m²
149 000 PLN
153 PLN/m²
ділянка на продаж у Rokitno | 973 m²
Rokitno
973 m²
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Агентство