ПродажКвартира

квартира на продаж у Katowice, Koszutka | 5-кімн. | 96,4 m²

Katowice • Koszutka • Nadgórników
1 449 877 PLN
15 040 PLN/m²
Площа
96.4 m²
Кімнати
5
Поверх
Перший поверх
Рік побудови
2024
Дата додавання
18.05.2026

Опис

5-кімн. квартира на продаж у Katowice, Koszutka.

Площа становить близько 96,4 m², ціна становить 1 449 877 PLN, 15 040 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

При площі 96,4 m² і 5 кімнатах квартира має практичне планування для щоденного користування.

Квартира розташована у Katowice, Koszutka.

За ціни 1 449 877 PLN об’єкт можна порівнювати з іншими подібними пропозиціями на локальному ринку.

Пропозиція може зацікавити тих, хто шукає добре розташовану квартиру.

Технічні деталі

  • Поверх: 0/11 поверх
  • Рік будівництва: 2024

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Tomasz Mikołajczak

квартира на продаж у Bielsko-Biała | 2-кімн. | 35,74 m²
455 655 PLN
12 749 PLN/m²
квартира на продаж у Bielsko-Biała | 2-кімн. | 35,74 m²
Bielsko-Biała
35.7 m²2 кім.Поверх 2/3
Tomasz Mikołajczak
Tomasz Mikołajczak
Агентство
квартира на продаж у Bielsko-Biała | 4-кімн. | 79,4 m²
821 790 PLN
10 350 PLN/m²
квартира на продаж у Bielsko-Biała | 4-кімн. | 79,4 m²
Bielsko-Biała
79.4 m²4 кім.Поверх 1/3
Tomasz Mikołajczak
Tomasz Mikołajczak
Агентство
квартира на продаж у Bielsko-Biała | 4-кімн. | 56,56 m²
593 880 PLN
10 500 PLN/m²
квартира на продаж у Bielsko-Biała | 4-кімн. | 56,56 m²
Bielsko-Biała
56.6 m²4 кім.
Tomasz Mikołajczak
Tomasz Mikołajczak
Агентство
квартира на продаж у Bielsko-Biała | 2-кімн. | 39,84 m²
482 064 PLN
12 100 PLN/m²
квартира на продаж у Bielsko-Biała | 2-кімн. | 39,84 m²
Bielsko-Biała
39.8 m²2 кім.Поверх 2/3
Tomasz Mikołajczak
Tomasz Mikołajczak
Агентство
квартира на продаж у Bielsko-Biała | 2-кімн. | 49 m²
592 900 PLN
12 100 PLN/m²
квартира на продаж у Bielsko-Biała | 2-кімн. | 49 m²
Bielsko-Biała
49 m²2 кім.Поверх 3/3
Tomasz Mikołajczak
Tomasz Mikołajczak
Агентство
квартира на продаж у Ustroń, Centrum | 3-кімн. | 43,73 m²
615 000 PLN
14 064 PLN/m²
квартира на продаж у Ustroń, Centrum | 3-кімн. | 43,73 m²
Ustroń · Centrum
43.7 m²3 кім.
Tomasz Mikołajczak
Tomasz Mikołajczak
Агентство
квартира на продаж у Ustroń, Centrum | 3-кімн. | 43,73 m²
615 000 PLN
14 064 PLN/m²
квартира на продаж у Ustroń, Centrum | 3-кімн. | 43,73 m²
Ustroń · Centrum
43.7 m²3 кім.
Tomasz Mikołajczak
Tomasz Mikołajczak
Агентство
ділянка на продаж у Istebna | 146 852 m²
12 000 000 PLN
82 PLN/m²
ділянка на продаж у Istebna | 146 852 m²
Istebna
146852 m²
Tomasz Mikołajczak
Tomasz Mikołajczak
Агентство
будинок на продаж у Gostyń | 6-кімн. | 138,12 m²
1 169 000 PLN
8 464 PLN/m²
будинок на продаж у Gostyń | 6-кімн. | 138,12 m²
Gostyń
138.1 m²6 кім.497 m²
Tomasz Mikołajczak
Tomasz Mikołajczak
Агентство
ділянка на продаж у Górki Wielkie | 997 m²
250 000 PLN
251 PLN/m²
ділянка на продаж у Górki Wielkie | 997 m²
Górki Wielkie
997 m²
Tomasz Mikołajczak
Tomasz Mikołajczak
Агентство
ділянка на продаж у Górki Wielkie | 1 264 m²
316 000 PLN
250 PLN/m²
ділянка на продаж у Górki Wielkie | 1 264 m²
Górki Wielkie
1264 m²
Tomasz Mikołajczak
Tomasz Mikołajczak
Агентство
квартира на продаж у Bielsko-Biała | 3-кімн.
550 500 PLN
квартира на продаж у Bielsko-Biała | 3-кімн.
Bielsko-Biała
3 кім.Поверх 1/2
Tomasz Mikołajczak
Tomasz Mikołajczak
Агентство